האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי קונדיטוריה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי קונדיטוריה

לימודי קונדיטוריה
 
לימודי קונדיטוריה מטרתם להכשיר את התלמידים כקונדיטורים שישתלבו בענף התיירות, מסעדות, בתי קפה ועוד. לימודי קונדיטוריה נקראים גם לימודי קונדיטאות או מגדנאות, הלימודים בלימודי קונדיטוריה משלבים לימודים מעשיים ותיאורטיים, בין היתר נלמד את תורת החומרים, תורת האירוח, סוגי בצק ועוד, בנוסף לחומרים המעשיים שיכשירו אותך כקונדיטור שיודע להכין קינוחים מצויינים.
 
כיום כשתחום הבישול בכלל ותחום הקונדיטוריה בפרט בצמיחה, תוכניות בישול בפריים טיים כדוגמת מאסטר שף, ותוכניות קונדיטוריה של קונדיטורים כדוגמת קרין גורן מככבות וגורפות מספר צופים רב, יש להוסיף כי עולם השוקולד הוא עולם רחב וכפי, בדר"כ אנשים שנכנסים ללימודי קונדיטוריה הם אנשים שאוהבים שוקולד אוהבים להתעסק במתוקים.
 
 
לימודי קונדיטוריה - מסלולים
 
ללימודי קונדיטוריה ישנם מגוון רחב של מסלולים, ניתן למצוא לימודי קונדיטוריה לפי רמת הלימוד, בין אם לימודי קונדיטוריה למתחילים ומתקדמים, לימודי קונדיטוריה לפי חומרים, ניתן למצוא לימודי קונדיטוריה המתמחים בחומר מסוים כגון שוקולד, והכי חשוב לפי מטרת הלימודים, ישנם קורסים ללימודי קונדיטוריה המכשירים אתכם לעבודה בתחום וישנם לימודי קונדיטוריה המשמשים בתור תחביב לשעות הפנאי.
 

קורסים ולימודי תעודה בקונדיטאות ואפייה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי