האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במנהל עסקים תנאי קבלה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מנהל עסקים תנאי קבלה

מנהל עסקים תנאי קבלה
 
תחום מנהל העסקים הוא תחום לימודים מהמבוקשים ביותר כיום על ידי סטודנטים. כדי ללמוד את המקצוע עליהם לעמוד בתנאי קבלה אשר מוסדות הלימודים מציבים כרף כניסה.
אז נכון, תנאי הקבלה הם בהרכח לא כמו אלה של לימודי רפואה או הנדסת חשמל אך אין זה אומר כי שתנאי הקבלה הם נמוכים וכמובן שזה גם לא אומר שום דבר על רמת התואר ומה אפשר לעשות איתו בשוק.
 
 
שווה לבדוק מה הסיכויים שלך (צילום:shutterstock)
 
 
כמו בכל מקצוע אקדמי גם במנהל עסקים תנאי הקבלה משתנים בין מוסד לימודים אקדמי אחד למשנהו, אבל אפשר לומר שבדרך כלל תנאי קבלה למנהל עסקים מורכבים מסכם של חישוב ממוצע בגרות יחד עם ציון פסיכומטרי כאשר רף הציונים משתנה לפי הביקוש ורמת הלימודים של כל מוסד ומוסד. ישנם גם מוסדות לימוד שלא מציבות שום רף קבלה ויש כאלה שלא דורשים סכם לסטודנטים מעל גיל 30.
 
 
מנהל עסקים תנאי קבלה של אוניברסיטאות ומכללות
 
ללימודי מנהל עסקים תנאי קבלה יחסית גבוהים כשבדרך כלל הציון הפסיכומטרי צריך להיות מעל 650 וממוצע ציוני הבגרות הוא מעל 85. חשוב לזכור שדבר זה לא מבטיח קבלה ויש מקומות שידרשו ציונים יותר גבוהים. כמו כן לרוב יהיו תנאי קבלה גבוהים יותר באוניברסיטאות לעומת המכללות הפרטיות שתנאי הקבלה אצלהם פחות נוקשים.
 
מי שרוצה להתחמק מהפסיכומטרי ולמצוא דרך קלה יותר להתקבל יוכל לעשות מכינה אל מנהל עסקים במסגרת מוסד הלימודים בו הוא רוצה ללמוד ואם הוא ישיג ציונים גבוהים במכינה אז הוא יעמוד בתנאי הקבלה ויתחיל את הלימודים יחד עם כל השאר.
 
 
מסלולי לימוד ומידע נוסף על מנהל עסקים תנאי קבלה

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים וניהול - MBA

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי