האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בללמוד ריפוי בעיסוק
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

ללמוד ריפוי בעיסוק

ללמוד ריפוי בעיסוק
 
בשנים האחרונות ישנה מגמה של סטודנטים ללכת ללמוד מקצועות פרא-רפואים. הביקוש ללמוד את המקצועות הללו רק גדל משנה לשנה ונפתחים עוד ועוד מסלולי לימוד כאלה במגוון מוסדות לימוד בארץ. אחד המסלולים היותר בולטים שאנשים בוחרים הוא ללמוד ריפוי בעיסוק.
 
 
במה המקצוע עוסק?

מי שרוצה ללמוד ריפוי בעיסוק חייב להיות מישהו שיש לו את הרצון והנכונות לעזור לאנשים, שהוא בעל תקשורת בין אישית טובה ובעל רגישות לבעיות של אנשים. במהלך לימודי ריפוי בעיסוק לומדים כיצד לאבחן בעיות אצל המטופלים, לקבוע תכנית טיפול אשר מטרתה לעזור למטופלים להתגבר על הקשיים הפיזיים או הנפשיים שיש להם ולהביא אותם למצב טוב יותר ואת חייהם לאיכותיים יותר.  
 
 
מה צריך כדי ללמוד ריפוי בעיסוק?

ללמוד ריפוי בעיסוק זה משהו שלא כל אחד יכול לעשות ולא לכל אחד זה מתאים. תחום הריפוי בעיסוק דורש התמודדות עם אנשים בעלי מוגבלויות וקשיים, דבר המצריך סבלנות וסובלנות. בנוסף במקצוע הזה צריך המון יצירתיות ולחפש כל פעם את הדרך לחדש ולהמציא דרכי טיפול חדשים.  
 
 
אפשרויות תעסוקה

מי שסיים ללמוד ריפוי בעיסוק יוכל למצוא עבודה במגוון מקומות- בתי חולים, מרפאות, מכוני שיקום, מרכזים גריאטריים, גני ילדים, במכוני ריפוי עיסוק ועוד. בנוסף ניתן לעבוד גם במגזר העסקי בתור יועץ מקצועי של חברות ביטוח או ארגונים שונים.
 
 
 

לימודי תואר ראשון בטיפול באומנות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי