האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורסי שוק ההון
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסי שוק ההון

קורסי שוק ההון
 
תחום הנושק ונוגע לכולנו בחיי היום יום באם אנו יודעים זאת או לא הוא תחום שוק ההון והבורסה. כל אחד ואחד מאיתנו החיי בעולם המערבי מושפע ישירות מהשינויים המתרחשים בבורסה כמו גם בשוק ההון, לדוגמא - כספי פנסיה, פקדונות, חסכונות לטווח קצר, חסכונות ארוכי טווח, קופות גמל, קופות השתלמות, ביטוחים ועוד. לכן ישנה חשיבות, להבנת תחום זה.
 
קורסי שוק ההון מאפשרים ללומד לרכוש רקע ולהכיר מושגי בסיס בתחום ההשקעות על רבדיו השונים. ברוב קורסי שוק ההון המטרה הינה הקניית כלים מעשיים ללומד שיאפשרו לו לבצע השקעות אישיות על ידי בניית תיק השקעות מגוון עם פוטנציאל תשואה מקסימלית. כמו כן קורסי שוק ההון מאפשרים ללומד גם לייעץ לסביבתו הקרובה בתחום הפנסיה וההשקעות על ידי הסתכלות והבנה של נתונים כלכליים, בחינת נתוני כדאיות וסיכון הכל תוך התייחסות לתנאים הקיימים במשק.
 
 
מה לומדים בקורסי שוק ההון?
 
הנושאים המרכזיים בקורסי שוק ההון לרוב הינם - כיצד שוקלים השקעה בניירות ערך, סקירת המבנה וושוק ההון הישראלי, כיצד ניתן השקיע בבורסה, מהם אגרות חוב, האם יש קשר בין שוקי האג"ח ומהו, מניות, שוק הנדל"ן, מהן אופציות וכתבי אופציה וההבדלים ביניהם, השקעות ובחינת שוק המט"ח, כיצד עובדות בורסות בחו"ל, כיצד להשקיע ולסחור בניירות ערך זרים ועוד.
 
המסיימים את לימודיהם בקורסי שוק ההון השונים המגלים עניין להמשיך ולהעמיק את הידע שלהם בתחום יכולים להמשיך את לימודיהם בקורסים נוספים במגוון נושאים נושקים ביניהם: יועצי השקעות, מנהלי תיקים, סוחרי בורסה, יועצי השקעות, משווק פנסיוני וכדומה.
 

קורסים ולימודי תעודה בשוק ההון ומסחר בבורסה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי