האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין באיפה כדאי ללכת ללמוד עבודה סוציאלית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

איפה כדאי ללכת ללמוד עבודה סוציאלית

איפה כדאי ללכת ללמוד עבודה סוציאלית
 
זה לא סוד שלחיות בישראל זה לא פשוט בכלל. המציאות פה היא לא פשוטה ואנחנו עדים לכל המחאות הציבוריות שקורות במדינה. דבר אשר בהחלט מסמן על משבר. יש המון אוכלוסיות אשר זקוקות לעזרה. את העזרה מעניקים העובדים הסוציאליים.  
 
 
מה זה להיות עובד סוציאלי?

מסיבה זאת, מי שהולך לעשות תואר ראשון בעבודה סוציאלית צריך לבוא עם ים מוטיבציה ורצון לעזור כדי שהוא יוכל לעמוד בסיפורים הקשים ובמקרים הלא פשוטים. זוהי עבודה שלרוב אתה נמצא בה תחת עומס נפשי ופיזי מתמיד אשר דורש לטפל לרוב בכמה מקרים סוציאליים במקביל. מי שהולך ללמוד תואר ראשון בעבודה סוציאלית צריך להיות מוכן להתמודד עם אוכלוסיות לא פשוטות עם המון בעיות: מצוקה כלכלית, נכות, אבטלה, בעיות בריאותיות, סיפורי התעללות במשפחה, מגבלות אישיות, קשיי קליטה, קיפוח חברתי ועוד.
 
 
תואר ראשון בעבודה סוציאלית- על התואר
 
תואר ראשון בעבודה סוציאלית אורך כ- 4 שנים. בתואר נלמדים המון תחומים במבחר תכנים כמו: כלכלה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדיניות ציבורית ועוד. תואר ראשון במסלול לימודי עבודה סוציאלית מכשיר סטודנטים אשר ישתלבו בשוק העבודה כעובדים סוציאליים ויידעו להעניק טיפול וסיוע לאוכלוסיות מסוימות.
תואר ראשון בעבודה סוציאלית מעניק לסטודנט את הידע והכלים להתמודד ולהצליח במקצוע בו הוא בחר לעסוק. תואר ראשון בעבודה הסוציאלית נותן לסטודנטים ידע עיוני ומעשי בתחום העבודה הסוציאלית
 
 
 

לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי