האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהאם כדאי ללמוד אחיות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

האם כדאי ללמוד אחיות

האם כדאי ללמוד אחיות
 
אחד ממקצועות הלימוד שהפכו מאד מבוקשים בשנים האחרונות הוא לימודי אחיות.
המון אנשים בוחרים במסלול הלימוד הזה מתוך תחושת שליחות ורצון לעזור לזולת. אלה לימודים לא פשוטים בכלל והם הכנה טובה למציאות ולעבודה היומיומית בתור אחות.
 
 
לימודי אחיות- תחומי לימוד
 
במסלול לימודי אחיות ישנה אפשרות להיות אחות אקדמאית ובכך ליהנות מקריירה מעניינת מגוונת וגם מתגמלת. לימודי אחיות אורכים בדרך כלל 4 שנים והנושאים הראשיים הנלמדים מתמקדים במדעי הבריאות, מדעי הטבע, רפואה מונעת, שיקום, תחומי ניהול טיפול ועוד.
 
לימודי אחיות דוחפים ומכשירים להשתלבות במגוון תפקידים בתוך מערכת הבריאות, כמו תפקידים קליניים במחלקות אשפוז, דחופה, חדרי ניתוח, מרפאות בקהילה, תחנות אם וילד, רפואה יחידות לטיפול נמרץ, חדרי לידה ועוד.
 
התפקידים הנרכשים  במהלך ההכשרה הם-  הדרכה קלינית, הוראה אקדמית, מחקר יישומי ועוד.
 
 
 לימודי אחיות – התמחויות
 
ההתמחויות האפשריות בלימודי אחיות הם רבות ומגוונות וחולשות על כל תחום הרפואה. בין ההתמחויות הבולטות ניתן למצוא: טיפול בפגים, טיפול בכאב, מיילדות, סכרת, מחלקה האונקולוגית, סיעוד, טיפול נמרץ ועוד.
 
 
 לימודי אחיות- אפשרויות תעסוקה
 
אחרי סיום לימודי אחיות ורכישת ניסיון על ידי עבודה במחלקות השונות, אפשר להשתלב בתפקידי ניהול בתוך הסיעוד והאחיות: ניהול סיעוד, פיקוח, ניהול מרפאה ועוד.
 
אם את טובה בעבודה עם אנשים, יודעת ליצור קשר טוב עם המטופלים, מחפשת עבודה משתנה ודינמית ואוהבת אקשן, לימודי אחיות זה המקום לעבוד המקצוע מספר ומרתק עם הכנסה קבועה ובטוחה.
 
 

לימודי תואר ראשון בסיעוד

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי