האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי קוסמטיקה | וקוסמטיקה טבעית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי קוסמטיקה | וקוסמטיקה טבעית

ענף היופי במדינת ישראל ובכלל הפך בשנים האחרונות לענף מבוקש מאוד ובהתאם לכך נפתחו מספר רחב של בתי ספר המציעים מסלולי לימוד שונים המציעים לימוד קוסמטיקה, אשר מכשירים באופן מקצועי את משתתפי הקורסים השונים שמתקיימים. כיום לימוד קוסמטיקה מקנה הכשרה מקצועית המאפשרת להרבה מאוד אנשים תעסוקה מכובדת ופרנסה טובה בתחום היופי בנוסף לכך, בכדי להקים עסק עצמאי בתחום יש לגשת ללימודים אשר מוכרים על ידי משרד התמ"ת או משרד העבודה, כאשר ברוב מרכזי הלימוד, הלימודים מוכרים על ידי הגופים הללו.
 
 
 
תחומי העיסוק
 
 
לימוד קוסמטיקה מכניסים את הסטודנטים לענף המכיל בתוכו מספר רחב של תחומים. ברוב המקרים מדובר בעבודה עצמאית אשר כרוכה בעיצוב, הקמה של עסק, ניהול, שיווק, העסקת עובדים, ניהול לקוחות ועוד. בנוסף לזאת, בענף היופי יש הרבה מאוד תחרות ולכן חשוב מאוד ליצור קהל לקוחות אמין ולספק להם את השירות האופטימאלי על מנת שיחזרו אליכם לטיפולים נוספים. לאנשים אשר חוששים לפתוח עסק עצמאי ניתן גם כן לגשת לקורס ניהול עסק או לחפש משרה מתאימה כשכירים. 
 
 
 
קוסמטיקה טבעית
 
 
בשנים האחרונות מושם דגש על האופן שבו מושפע עורנ מהחומרים שעימם הוא בא במגע, כמו גם מחומרים שאנו מכניסים לתוך גופנו באמצעות תזונה. לפיכך, תחום הקוסמטיקה הטבעית נמצא בתאוצה של התפתחות, ולאור זאת גם בביקוש רב למטפלים מוסמכים ומקצועיים. כתוצאה מכך אנו עדים להרבה מרכזים שנפתחים. מרכזים ללימודי קוסמטיקה טבעית. בתום לימודי קוסמטיקה טבעית הלומדים את התחום יוכלו לאבחן מטופלים ולעסוק בתחום באמצעות טיפול והכנת תכשירים מחומרים טבעיים. לימודי קוסמטיקה טבעית מסייעים להגברת המודעות והחשיבות של טיפול בעור, כמו כן מאפשרים פתיחת קליניקה עצמאית, או בהשתלבות במכונים ובעסקים בתחומי היופי והרפואה הטבעית.
 
 
 
נושאי הלימוד בתחום
 
 
נושאי הלימוד והעיסוק בתחום הקוסמטיקה הטבעית רבים ומגוונים, לומדים על טיפולי פנים לסוגי עור שונים, מחלות עור, צמחי מרפא ושמנים אתריים, תהליכים טבעיים לטיהור רעלים, אבחון סוגי עור והתאמת חומרים לסוגי העור השונים, חומרי גלם טבעיים, קוסמטיקה טבעית לעומת קוסמטיקה קונבנציונלית, היכרות עם מבנה העור, מתכונים והכנת תכשירים קוסמטיים מהחומרים הטבעיים, מהות הקוסמטיקה הטבעית, שימוש בתוספי תזונה ובצמחי מרפא לתמיכה בעור הפנים, כמו כן יסופקו ללומדים אמצעים לימודיים הקשורים לשיווק העסקי.
 
לימודי קוסמטיקה טבעית מיועדים לכל מי שמעוניין בתחום ורוצה להכירו לעומק ולאפשר לעצמו לעסוק בו באופן מקצועי. בנוסף, מסלולים אלה מתאימים ועשויים להועיל במיוחד למטפלים בשיטות שונות ברפואה המשלימה, ובמיוחד למטפלים בארומתרפיה. בנוסף, קוסמטיקאיות שהוכשרו בשיטה הקונבנציונלית תיתרמנה רבות מקורסים אלה ותוכלנה להעשיר את ההיצע ללקוחותיהן.
 
 
 
שכר בתחום
 
 
קוסמטיקאית שכירה תרוויח ממוצע של 6,000 ש"ח בחודש. לעומת זאת קומטיקאית עצמאית יכולה להתחיל באותו שכר אך עם הותק, צבירת לקוחות נאמנים וחיזוק השם שלה תוכל להגיע למשכורות גבוהות אשר יכולות להגיע ל10,000-20,000 ש"ח בחודש.

קורסים ולימודי תעודה בקוסמטיקה וטיפוח

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי