האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס יועצי מס
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס יועצי מס

קורס יועצי מס
 
העיסוק בייצוג על ידי יועצי מס מורשים בלבד הוסדר בשנת 2005 בחוק בישראל, זאת אומרת שבכדי לייצג נישומים בפני הרשויות המבקשות זאת, מס הכנה, הביטוח הלאומי וכ"ו יש לעבור קורס יועצי מס ולקבל תעודה של יועץ מס מורשה של נציבות מס הכנסה ומשרד האוצר. עבודתו של יועץ המס הינה בעלת אחריות מכיוון שהוא זה שאמור לעקוב אחר שינויי המס והחוקים במדינה, הקשורים לעבודתו, מכיוון שעליו להגיש את דו"חות המס לרשויות בצורה שקופה וחוקית.
 
תפקידיו של יועץ המס מגוונים, בין היתר יועץ המס יעזור ללקוחותיו לתכנן את פעולותיהם הפיננסיות ולנסות להקטין את הוצאות המס שישלמו, כמו כן הוא יכול להתעסק בנושאים כספיים אחרים כמו, שכר, תיאום מס, ביטוח לאומי, מס הכנסה ובניהול חשבונות. בגלל שחלה חובה שיועץ מס מוסמך יטפל בענייני הכספים אל מוס רשויות המס, אפשרויות התעסוקה של העוברים את קורס יועצי מס רבים, הם יכולים לעסוק בייעוץ מס כפרטיים שמטפלים בעסקים קטנים וגדולים, ויכולים להיכנס לחברה ולתפוס את כיסא יועץ המס בחברה.
 
על קורס יועצי מס
 
 
קורס יועצי מס מורכב מתכנים עיונים המועברים בהרצאות כיתתיות, הכשרה מעשית והכנה לבחינות במיסים ובחשבונאות מטעם משרד האוצר ונציבות מס הכנה, בחינות אשר מתקיימות בחודשים ינואר ויולי כל שנה. בין נושאי הלימוד של קורס יועצי מס ניתן למצוא את הנושאים: מס ערך מוסף, שותפויות,יבוא ואשראי, חישובים מסחריים, מיסי שבח, ניהול פנקסים וכ"ו.
 

קורסים ולימודי תעודה בייעוץ מס

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי