האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

פסיכומטרי להמונים

אם אין לכם אפשרות כלכלית לעבור קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית, "פסיכו" יעזור לכם להתכונן - חינם.

עינת חורשי | 11-09-2006 11:13:00

אתר חדש פונה לתלמידים המעונינים להתכונן לבחינה הפסיכומטרית - מבלי לשלם על זה כסף. האתר, "פסיכו", מציע תוכנה להעשרת אוצר המילים, לוח זמנים מומלץ ללימודים לקראת הבחינה, סיכומי שיעור והסברים לכל פרט קטן ובעיקר תרגולים מתוך מבחני עבר.

מאחורי האתר עומדים שלושה מדריכים לפסיכומטרי (כל אחד מהם עובד במכון הכנה אחר) שרצו להפוך את הלימוד לבחינה נגיש גם עבור שאין באפשרותו לשלם עבור קורסי ההכנה לבחינה. כל המידע וכל התרגולים ניתנים חינם. האתר דורש הרשמה רק בעת הכניסה למערכת הפורומים, ובעת הורדת תוכנת המילים (על מנת לשמור על הסטטיסטיקות של הגולש).

לדברי מקימי האתר, שמעדיפים לשמור על אנונימיות, תוכנת המילים היא פיתוח ייחודי, והיא עוזרת לנבחנים לזכור את הגדרות המילים. הדבר נעשה באמצעות משחק, בו מקבלים הנבחנים הגדרת מילה, שאת פתרונה יש לשבץ בשדות התשובה. המתקשים יכולים "לקנות" רמזים. התוכנה מודדת את הזמן שנדרש לכל גולש להשיב, וכן מספר מדדים נוספים.

האתר מיועד לנבחנים שאינם מעונינים להירשם לקורס הכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית, נבחנים שנרשמו לקורס הכנה ומבקשים להגיע אליו מוכנים ובעלי יתרון על פני התלמידים האחרים, וכן תלמידים שעשו את הבחינה הפסיכומטרית, אך רוצים לתרגל את החומר שוב במטרה להבחן פעם נוספת.

הכנה לבחינה הפסיכומטרית (תמונה: מערכת וואלה)
הכנה לבחינה הפסיכומטרית (תמונה: מערכת וואלה)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי