האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קשה להיות מחוזר

מורן מתלוננת, זועמת על גברים שלא מוכנים לעשות הכל עבור סקס. במיוחד איתה..

מורן | 26-07-2006 15:55:00

חבל שכתיבה מגיעה מעצבים. נו מילא.. הייתי יכולה להסתדר גם בלי. ישנו דבר בסיסי אצל בחורים שקשה לי לקבל. הייתי אומרת להבין, אבל נדמה לי שדווקא הבנתי. אני אתחיל מהסוף. רובכם לא יודעים לזיין. וגם אם אתם ממש משתדלים, ואני ממש מקווה שהסטטיסטיקה לרעתי, יש לכם זין קטן. ישראלים- צר לי, עם שאר העולם אני דווקא בסדר. יופי, פרקתי את זה, עכשיו אפשר להמשיך.

כמובן שאני וחברותי בנות קשקשניות, נהנות לדון בפרשיות אהבהבים על קפה, אפשר גם על כוס תה, לכן אני יודעת שהסיפור שלי חוזר על עצמו אצל כולן. קשה לכם שמתחילים איתכם. זה כאילו שגנבו לכם את הדובי, לקחנו לכם את התפקיד.

אני נוסעת בזמן. עובדת בהייטק מתזזת בין גרמניה, אנגליה, וישראל על בסיס שבועי. זו בחירה שלי, אני בת 27 קרייריסטית ונהנית מכל רגע. אני מרגישה שהשגתי את החלום של כל ילדה- להיות דיילת- אלא שאני שודרגתי. לא פלא שאני לא ממהרת להחליף מקצוע.

מה שכן, קריר בלילות. קשה לבנות מערכת יחסים רומנטית או בכלל כשאני רגל פה ורגל שם. אל תרחמו עליי, אני לא מתלוננת. רק צריכה קצת סקס. מה לא ניסיתי. בגישה הישירה (כן זה אמיתי) פלרטטתי עם בחור יומיים עד שהגענו לשיחות עסיסיות על סצנות סקס, מקומות מוזרים שחנכנו ועל כמה שהיה מתאים איזה משהו עכשיו, הכל כמובן בליווי מבטים חודרניים וחושניים.

אזרתי אומץ, אני מודה שהיה בזה שמץ מן הניסוי. אמרתי לו בלחישה "מותק, מה אתה אומר שנלך אליך לדירה". הבחור נגנב! הוא כמעט בלע את הלשון, עוד שנייה הוא התפוצץ. חבל שמרוב התרגשות הוא התחיל לגמגם וכשהגענו אליו לדירה הוא היה כבר במצב קטטוני. פשוט הלך ישר למיטה- ונרדם!

מקרה נוסף שקרה דווקא לחברה שלי גלית (קצ'קס או לא קצ'קס?!) הבחורה יצאה עם אחד, דווקא חמוד, סטודנט כמוה. הסתדרו מצוין, דיברו כל היום על ביולוגיה. דייט ראשון מוצלח. הבחורה החליטה שהיא רוצה לקדם עניינים וליזום. גלית הזמינה אותו לדירה ברמיזה "קלה" שהיא טסה לדרום אמריקה בעוד חודש כשהתואר מסתיים ושיהיה לה נחמד להעביר איזה לילה או שניים בלי מחויבות. מאז היא לא שמעה ממנו.

סיפור נוסף ואחרון, שקרה לי אך לפני שבועיים. פגשתי מישהו בפאב, חתיך הורס שהבטיח לי שאני הבחורה הכי יפה בפאב, לא לפני שהוא נתן את הטלפון שלו לאחת אחרת- כדי לעשות לה טוב על הלב. נו טוב, מה שהעיד על כוונותיו הנלוזות. אך עדיין חשבתי שמצאתי, היתה אנרגיה מעולה.

אתם מכירים את זה שיש חיוך שחולקים ואת זה שמתקרבים מאד ומתחילים להיצמד ולהחזיק ידיים. לא הסתרתי לרגע שאני מהנוסעות ושעוד שבוע אני כבר על המטוס ללונדון. אפילו אמרתי מפורשות שמערכת יחסים כרגע זה ממני והלאה. מסתבר שגם הוא עוזב עוד חודש, חזרה הביתה לסיאטל. יחד עם זאת, ממש היה בא לי עליו, גם את זה לא הסתרתי.

התחככנו עד שהערב הגיע לסיומו בצרפתית לוהטת. אותו ערב הייתי עייפה, וגם סחבתי חברה על המצפון אבל הוא התעקש ואמר שיתקשר מחר. לא מחר לא נעליים. מה לא בסדר איתכם בחורים? אי אפשר לקבל קצת זיונים בבקשה? אומנם, הוא לא הפסד גדול, אני בטוחה שיש לו זיין קטן כמו שאר הישראלים (אני משמיצה- מתנצלת, זה בלהט הכתיבה), אבל ראבק, דווקא בא לי!
האמת שבעדינות זה עובד. שאני רק "עושה עיניים" ונותנת לו לגשת. כשאני מפלרטטת בלי לומר את המילים המתבקשות. כשאני מחכה במבט ביישני שתיגש אליי. זה עובד. מזדיינים ואז אני נעלמת.

לא משנה מה תגידו, אסור לנו להתחיל איתכם. אתם לא יודעים להתמודד עם בחורה חזקה ולא יודעים לקבל מישהי שמתחילה איתכם. בנות ישראל הוזהרתן- או יותר נכון- המשיכו נא במשחק, זו המסקנה המתבקשת.
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי