האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

כשהסקס לא זה

אני פוחד, בהתחלה חשבתי שזה פחד טבעי אחרי פרידה מאחת שהיה לי כיף איתה במיטה.

ברק ויטמן | 07-03-2006 19:24:00

הייתי בטוח שהפחד הזה לא הגיוני, אבל אחרי שיחה ארוכה עם חבר אינטליגנטי, הפחד רק המשיך וגבר, כמה באמת המין הנשי נהנה מסקס? יכול להיות שזאת שתבוא, לא תהנה בשלמות כמו זאת שהלכה?
האם זה נדיר למצוא אחת שתיהנה מסקס בצורה מושלמת וחופשית?

באמת פחדתי שזה נגמר, שאולי הייתה לי חוויה נדירה, להיות עם אחת שיודעת ליהנות גם במיטה בלי בהלה ובלי מחשבה וידעה לתת מעצמה. החבר שבאותו הזמן היה במערכת יחסים, וגם לו היה סקס מדהים, פחד לעזוב. הוא אמר לי "אני לא יודע לאן זה יוביל, אבל קשה למצוא בחורה שיודעת ליהנות מסקס במאה אחוזים, ללא פחד וחרדה, רובן לא ממש נהנות". הייתי בטוח שהוא טועה, הרי זה כל כך ברור, שמבינים אחד את השנייה, הסקס צריך לזרום. פשוט נראה לי מוזר, שמה שגורם לו להמשיך להיות בקשר, זה סקס נדיר, למרות שהיו להם בעיות מחוץ לחדר המיטות.

הבנתי שהפחד שהיה בי לא היה סתם. באמת יכול להיות, שלא כל אחת מסוגלת ליהנות ולהבין את מהות האינטימיות באהבה.

החלטתי לערוך סקר, ולשאול חמישים בנים וחמישים בנות, כמה אחוזים מהמין הנשי לדעתם, באמת ניהנה מסקס ללא פחדים. כמה מהנשים באמת שם, באמת בעניין בצורה מוחלטת. הרי רק ככה אפשר באמת ליהנות וסליחה על המשפט, "לא רק לקבל, גם לתת. לא להיות רק פסיבית גם אקטיבית.

הנשאלים היו בממוצע גילאים, של 21 – 30, סטודנטים,אנשי הייטק, עובדי בנק, ברמנים ומלצרים, כולם עם ניסיון ולא רק של סטוצים, אלא ברגעים אמיתיים, מערכות יחסים בעלות רגש. מהתוצאות, החווירו פניי, מתוך 50 נשאלות, 38 אמרו שהן לא נמצאות באינטימיות במאה אחוזים אולי בגלל פחד, חוסר חשיבות, ביטחון עצמי ואולי דעות קדומות (הוספה שלי), שהוטמעו עמוק בתוכן, לא מהחינוך אלא מהתנהלות תרבותית.

הבנים אמרו, שהיה להם הרבה סקס טוב בחיים, אבל אחרי כמה רגעים, הוסיפו שרק אחת הייתה באמת אדירה. אוי מפחיד, עובר לי בראש משפט שאתחיל להגיד בעתיד "זה לא זה". לא שהייתה רק אחת, אבל אולי התמזל מזלי ופשוט הכרתי רק כאלה שבאמת היו שם, וידעו ליהנות בלי משחקים ובלי מסכות. מבין כל הנשים שהייתי איתן, רק אחת באמת הייתה שם בסקס, בתוך האקט, בלהרגיש ובלי לחשוב יותר מידי. כן, היה שם רגש חזק.

מה זה אומר? המין החזק, המין הנשי, אני לא שוביניסט, מעריץ נשים בדם. האם יש באמת לחלק גדול מהן בעיה בחדר המיטות? אני מתחיל לשקשק. פחדתי שהחששות נכונים. אולי בפעם הבאה שאקיים יחסים, לא יהיו צעקות הנאה חזקות, לא תהיה זיעה וריח תשוקה. האם זה באמת נדיר? האם יש רק אחת מעשר, שאפשר לכנות אותה אדירה? אל תבינו אותי לא נכון, אולי זה הגברים שלא יודעים באמת לעשות את העבודה, אבל אני חושב שאחרי תקופה צריכה להיות הבנה.

אני מקווה שאני טועה, ושזה רק פחד שיש לכל גבר אחרי זוגיות שנגמרה, זוגיות שכללה הרבה סקס טוב ונוצות על המיטה ושלמרות הסקר, למרות הכל, זאת רק אשליה. הבה אמיתית ומשיכה הדדית חזקה, מובילה תמיד לסקס מהנה ומדהים, כשמרגישים אחד את השני ונפתחים, האינטימיות הופכת להיות חזקה ואמיתית.

אם זה בכל זאת נכון, בנות שתדעו, אתן הכי חזקות בעולם, הרי כל מה שאנחנו עושים בחיים זה בשבילכן. אתן צריכות ליהנות בטרוף מהעניין, בלי פחדים, בלי מחשבות תרגישו ותגיעו לשיאים חדשים. הקשרים שלכן יתחזקו, הביטחון העצמי יעלה ברמות ותוכלו לשלוט ולסובב את כולם על קצות האצבעות ואנחנו ניפול לרגליכן. תזיינו, תעירו אם יש בעיה, תגידו מה שאתן אוהבות ונעשה. נעשה, בשביל לגרום לכן הנאה. זה חשוב, זה אמיתי לפרוק יצרים לצעוק, לנשוך ולא ללכת לישון אחרי סיבוב.

התדירות חשובה, גם אחרי תקופה ארוכה צריך לשמור על ממוצע גבוה בשבוע, אחרת אל תתפלאו שהבן זוג שלכן פתאום נעלם. גם לי יש עוד הרבה מאוד מה ללמוד, אני לא מתנשא אבל, ברור לי כשאתן נהנות באמת, הכל הופך להיות הרבה יותר. אם זה קשה, תורידו שורה, תשתו שתי כוסות וודקה נקייה, תקנו שמן עיסוי מפנק, אזיקים. כשתתחילו להרגיש זרם נעים ומרגש במגע, תתעוררו בבוקר עם חיוך רחב בלב, ותמתינו בקוצר רוח ללילה הבא, ואז תגידו הרבה בלב תודה, לא לי אבל תגידו תודה...

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי