האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

שונא נשים, יחיה?

"כלבה", "לא מתוך בחירה, אלא מתוך חוסר היצע", יש לך עוד מילה אחת טובה לומר על המין הנשי, או שמבחינתך כל עוד שתפשק רגליה בגמישות כך ייטב.

| 13-02-2000 16:07:00

לא אתה המצאת את הסקס במסנג'ר, ואם משהי משתפת פעולה זה לא בגלל שהבחורה מיואשת סקס, כמוך. חשבת אולי שהיא פשוט מעוניינת בעשיית סקס דרך המסנג'ר. האם זה גורם לך להרגיש טוב יותר שאתה משליך את צערך ו/או יהבך על הבחורה ממול.

סקס במסנג'ר, סקס וירטואלי, האם יש משהו יותר מענג מזה. כאשר אני נזכרת במגעו של העכבר הקר על גופי החם, חולפת צמרמורת בגופי ואני רוצה עוד, אני כמהה לעוד. אני רוצה לכתוב לך מה לעשות, לקרוא מה שתעשה לי, בעוד אני מענגת את עצמי.

כן, סקס וירטואלי עם עיניים פקוחות, האם יש סקס טוב יותר מזה. מי צריך גבר שיש מסנג'ר, מי צריך מגע שיש ויברטור.. אתה מדבר על סקס במסנג'ר וחושב שאתה גבר. וכל זה למה, רק בגלל שמשהי נשארה במסנג'ר וקראה לך בשמך. ראית את שמך במסנג'ר ואתה כבר מסיק מזה שמשהי באמת רצתה אותך. אותך הגוף והנשמה, המראה והאופי. כדאי שתעשה חושבין, אולי היא רצתה אותך בגלל הדימיון המפותח שלך ויכולת ההקלדה המהירה שלך.

אל תחשוב אחרת, באותו הרגע, היא ממציאה לעצמה פנטזיה משלה, רק במקרה אתה שותף ובנינו אני לא יודעת לאיזה חלק. הרי באותה העת הכותב במסנג'ר יכל להיות זאטוט בן עשרה או זקנה משועממת, כך שלך שוב אין כל כך עשייה בחגיגה, אולי ורק אולי יש לך תפקיד, אבל הוא כל כך קטן, אולי כמו שיש לך.

להזכירך הכל התחיל בפנטזיה ובדיבורים, המון דיבורים – ואתה היית בהתחלה חלק מאותם דיבורים, אבל לאחר מכן קרא את המילים מהמסך – מי צריך אותך. אומנם אתה התחלת, פלרטטת, החמאת, היית ישיר ומעט חצוף, אבל בל נשכח יחד ועל אף כל הדיבורים שלך, היא לא צריכה אותך בשביל שתסיים את העבודה.

יום בלי גבר, שבוע בלי גבר ואף חודש בלי גבר, תאמין או לא זה מתוך בחירה. כאשר אני מחפשת זיון, אני לא צריכה הרבה זמן, הפניות מגיעות אלי ואפילו מבלי שאצטרך להתחנחן או להביא אותה במחשוף. פשוט מעצם היותי אישה, בחורים שכמותך עטים אלי, אני רק צריכה לאשר לא יותר ולא פחות.

אין כמו מגע האנושי, לא יקום תחליף שכזה ואולי זה גם הזמן להתוודות, כן עשיתי את זה, עשיתי סקס וירטואלי, אין אני מדברת ממגדל השן שלי, היה נחמד היה טוב, אבל מה אומר ומה אגיד, היה חסר שם משהו, אולי זה החיבוק של אחרי, אולי זה המגע האנושי, אבל כפי שנאמר בלעשות לבד אני כבר טובה, עכשיו אני רוצה את היחד.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים