האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לסטודנטים בלבד: ערב סקס על הבמה

מיד אחרי פרשת אלנבי 40 ותלונות סטודנטים מאוניברסיטת אריאל על רקדניות בלבוש מינימלי, התקיימה תחרות סקס פרובוקטיבית במיוחד בפני סטודנטים באוניברסיטת 'האל' בבריטניה

הדס נתנאל | 11-11-2015 17:18:00

לפני שבוע וחצי התלוננו סטודנטים באוניברסיטת אריאל, שנחשפו במסיבת פתיחת השנה האקדמית לרקדניות בלבוש מינימלי, זאת מיד אחרי שפרשת אלנבי 40 יצאה לאור. כעת נראה כי סצנת הפרובוקציה עולה שלב, כאשר סטודנטים באוניברסיטת 'האל' בבריטניה התלוננו שהוזמנו מטעם האגודה לחגוג במועדון לילה מסיבה בנוסח 'סקס על הבמה'.

תחרות אוכל שהפכה לתחרות סקס (צ' מסך- דיילי מייל)
תחרות אוכל שהפכה לתחרות סקס (צ' מסך- דיילי מייל)

מגע, תנוחות סקס והערות סקסיסטיות
סטודנטים מאוניברסיטת 'האל' בבריטניה הוזמנו למסיבה במועדון לילה, מה שהם לא ידעו זה שמצפה להם תחרות נושאת פרסים פרובוקטיבית במיוחד.

על פי אתר החדשות הבריטי 'דיילי מייל', המסיבה התחילה עם תחרות אוכל תמימה אך מהר מאוד שינתה את פניה, כאשר עם כמויות האלכוהול שהתחילו לזרום ברחבה, רמת הפרובוקציה עלתה וחצתה את הקו האדום.

התחרות, שהשתתפו בה סטודנטים בכדי לזכות בחופשה במתנה בקרואטיה, כללה מגע, תנוחות סקס, החלפת בגדים, הורדת בגדים והערות סקסיסטיות ומבזות מצד הדי ג'יי שהנחה את הערב.

למרות שהתחרות הייתה מינית למדי, זה לא מנע מהם להשתתף בה ואף לא מהצופים להריע, כאשר בסיומה עמדה 'מנצחת' שביקשה לא לחשוף את שמה, שהסכימה לעמוד מול המצלמה כשהיא מחזיקה בידיה חזייה.

מסיבת סטודנטים תמימה? לא בבית ספרנו (צ' מסך - דיילי מייל)
מסיבת סטודנטים תמימה? לא בבית ספרנו (צ' מסך - דיילי מייל)

התנצלות ותגובה: זה לא יקרה בשנית
בדומה לפרשת אלנבי 40, הביקורת על המסיבה הפרובוקטיבית עלתה בעקבות תמונות וקטעי וידאו שהחלו לצוץ ברשת. השערורייה שעוררה התחרות הרימה גם את תשומת ליבן של עמותות נגד אלימות מינית, שכינו את התחרות כאירוע משפיל ונצלני.

אחת הצעירות שנכחה במקום אמרה כי "זה גרם לי להיות מובכת מהעובדה שאני סטודנטית באוניברסיטת 'האל'". סטודנט נוסף שנכח גם הוא במסיבה וביקש להישאר בעילום שם, אמר לאתר הסטודנטים הבריטי "The Tab", "אני באופן אישי חושב שכל הערב הזה היה בדיחה, רוב החברים שלי עזבו את המקום מוקדם".

איגוד הסטודנטים של האוניברסיטה התנצל בפני הסטודנטים על המסיבה שאורגנה, כאשר גם אוניברסיטת 'האל' ציינה כי דבר כזה לא יקרה בשנית.

יש לכם מה לומר בנושא? שתפו אותנו פה בתגובות או בעמוד הפייסבוק של יורם לימודים

מתנצלים, זה לא יקרה בשנית (צ' מסך - דיילי מייל)
מתנצלים, זה לא יקרה בשנית (צ' מסך - דיילי מייל)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי