האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הצצה לחיי המין של הסטודנטים

איזו תנוחה מעדיפים הסטודנטים ועם כמה פרטנרים הם מקיימים יחסי מין במהלך התואר? סקר בריטי חושף את הנתונים הכי מסקרנים ואת הסיפורים המביכים שקרו בין הסדינים

21-06-2015 14:46:00

חושבים שתואר אקדמי סובב סביב ציונים, מבחנים ועבודות ותו לא? סקר בריטי חדש שפורסם ב'גרדיאן' הבריטי, חושף כמה מקום סטודנטים מפנים לטובת חיי המין, עם כמה פרטנרים הם מתנסים וממה הם הכי חוששים.

הסקר שחשף בין היתר סיפורי סקס מביכים, נערך על ידי אתר הלייף סטייל Hexjam, כאשר השתתפו בו 5,800 סטודנטים הלומדים באוניברסיטאות ברחבי בריטניה.

>> מחפשים אהבה? היכנסו לאתר ההיכרויות החדש InboxCupid ומצאו את החצי השני

עם כמה פרטנרים התנסו? (צ'- shutterstock)
עם כמה פרטנרים התנסו? (צ'- shutterstock)

כמה שותפים לסקס?
הגיע הזמן לחשוף - מי אלו אותם סטודנטים שחיי הסקס שלהם הם הפעילים ביותר? תוצאות הסקר מצביעות על סטודנטים ללימודי תיירות, מלונאות, פנאי ומסחר, כאשר במקום השני נמצאים סטודנטים ללימודי הנדסת תעשייה וניהול ואחריהם סטודנטים ללימודי שיווק.

הסטודנטים שנמצאים בקצה השני והכי פחות פעילים מבחינה מינית, הם סטודנטים ללימודי הנדסה כימית, הנדסת חשמל ולימודי מוזיקה ואומנויות.

מתוך כלל המשתתפים בסקר, נמצא כי כל אחד מהם מפנה לטובת חיי המין זמן אחר. 35 אחוזים מהמשתתפים ציינו כי הם מקיימים יחסי מין בין פעם לפעמיים בשבוע ו-6 אחוזים מהמשתתפים ציינו כי הם מקיימים יחסי מין בכל יום במהלך השבוע, פחות משליש ציינו כי נכון לימים אלו הם כלל לא מקיימים יחסי מין.

מרבית הסטודנטים שהשתתפו בסקר, לא הסתפקו רק בפרטנר אחד לחיי המין, שכן 55 אחוזים מתוכם ציינו כי קיימו יחסי מין עם שלושה שותפים או פחות במהלך התואר ו-3 אחוזים טענו כי קיימו יחסי מין עם יותר מ-25 פרטנרים.

למרות שמחצית מהמשתתפים בסקר נמצאים במערכת יחסים, ל-60 אחוזים מהמשתתפים היה סטוץ' ללילה אחד, כאשר התנוחה האהובה ביותר שהגיעה למקום הראשון היא לא אחרת מאשר 'דוגי סטייל'.

לומדים ושומרים על פעילות מינית (צ'- shutterstock)
לומדים ושומרים על פעילות מינית (צ'- shutterstock)

"הקאתי על הבחור בזמן הסקס"
אם תשאלו סטודנטים מה הכי מדאיג אותם בקיום יחסי מין, תיווכחו לדעת כי זה לא מחלות מיניות או החשש מהריון לא רצוי, אלא רמת הביצוע שלהם במהלך האקט המיני.

דאגה נוספת שעלתה עוסקת במראה החיצוני, כאשר אחרים ציינו כי החשש הגדול ביותר שלהם הוא לא אחר מאשר נפיחה בזמן הסקס, "זה לא קרה לי, אבל הפחד קיים", כתב אחד הסטודנטים.

אחרים ציינו כי הם חוששים שישמעו אותם, אחד הסטודנטים שיתף כי היה נבוך לגלות שיותר מעשרה אנשים שמעו את הגניחות והצעקות של השניים במהלך האקט.

מסע הסיפורים המביכים לא נגמר שם, "פעם אחת הייתי כל כך שיכורה עד שהקאתי על הבחור בזמן הסקס", כתבה אחת הסטודנטיות. אחרים שיתפו ורשמו כי הם נפלו מהמיטה בזמן שקיימו יחסי מין כל כך הרבה פעמים עד שהפסיקו לספור.

>> תלונה: סולקתי מהמעונות מכיוון שאני לסבית

הרגעים המביכים שקורים בין הסדינים (צ'- shutterstock)
הרגעים המביכים שקורים בין הסדינים (צ'- shutterstock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי