האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

המרצה שלחה לסטודנטים סרט פורנו

מרצה למשפטים עשתה טעות במייל ששלחה ובמקום לצרף לסטודנטים קישור למאמר אקדמי מעמיק, היא העבירה להם לינק לאתר פורנו. איך אתם הייתם מגיבים?

13-04-2015 16:38:00

סטודנטים למשפטים, מאוניברסיטת דרקסל שבפילדלפיה, הופתעו כשקיבלו מייל רשמי עם קישור לאתר פורנוגרפי.

המרצה למשפטים, ליסה מקלארו (50), שלחה לסטודנטים מייל רשמי בו ציינה כי האתר הבא יכול לעניין אותם. הקישור הוביל לעמוד עם הכותרת "האם היא אוהבת את החרוזים האנליים שלה?", ייתכן שלשם שינוי הקישור אכן עניין את הסטודנטים.

>> פרסומת: עזבו אתכם מפורנו? אתר היכרויות חדש ואמיתי בפייסבוק

אופס, סקס במקום אקדמיה
טעות קטנה של מתחילים גרמה למרצה לעשות קופי-פייסט שלא במקום הנכון ולשלוח לסטודנטים תוכן בלתי הולם. בהמשך היא מצאה את עצמה מחוץ לכותלי הקומפוס.

במייל ששלחה מקלארו, צירפה קישור לאתר עם תכנים ארוטיים. על פי אתרי החדשות המובילים ברחבי ארה"ב, הקלקה על הקישור ששמה המרצה הובילה לאתר פורנוגרפי עם וידאו של אישה בתנוחות מיניות, זאת במקום למאמר העוסק בכתיבת סיכומים משפטיים.

המרצה, שנראה כי שלחה את המייל בתום לב, גילתה את הטעות בשלב מאוחר יותר, רק לאחר שהסטודנטים פתחו וצפו בקישור שצירפה.

יש שראו את המייל שנשלח כבלתי הולם ויצאו נגדה ואילו היו אחרים שלא ראו בכך דבר כל כך נורא. כעת המקרה נמצא תחת חקירה, כאשר בהתאם להחלטת האוניברסיטה, המרצה מושהת עד להודעה חדשה.

בהודעה שפרסמה האוניבסיטה, נכתב כי "דרקסל מודעים להודעה שנשלחה על ידי המרצה לסטודנטים למשפטים, ולתוכן הבלתי הולם שנשלח בטעות.

"על פי החוק הפדרלי ומדיניות האוניברסיטה, אנו נדרשים לטפל בכל התנהגות בלתי הולמת, הכוללת אופי מיני, שעלולה להשפיע על חברי הקהילה שלנו. כחלק ממדיניות ונהלים אלו, במהלך החקירה יש בידינו את הזכות להוציא את העובד לחופשה יזומה שאינה ענישה".

>> פרסומת: אתר היכרויות חדש לסטודנטים וצעירים

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי