האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

שבוע הסקס בהרווארד

איך הייתם מגיבים אם היו מציעים לכם באוניברסיטה להיכנס לשיעור על מין אנאלי? ומה עם הרצאה מקיפה על חיי הבתולים ועל איך מאבדים אותם? ובכן, אוניברסיטת הרווארד פותחת שבוע הרצאות שכולו על מין

04-11-2014 15:00:00

רוצים לשמוע על טעויות הסקס הנפוצות היותר? אוניברסיטת הרווארד, האוניברסיטה האמריקאית הוותיקה והעשירה ביותר, מכינה את הסטודנטים לקיום יחסי מין בטוחים. מדי שנה מקיימת האוניברסיטה שבוע שכולו סובב סביב סקס, אך השנה רשימת הרצאות עוררו תדהמה בפני רבים.

על פי אתר האוניברסיטה, שבוע הסקס של הרווארד, שימשך לאורך כל השבוע הנוכחי, מכיל תכנים על היכרות, מיתוסים על בתולים, היריון בגיל נעורים ועוד.

>>> פרסומת: מחפשים אהבה? כנסו עכשיו לאתר ההיכרויות החדש - InboxCupid

תכנים שלמים על מיניות וסקס בקמפוס (צ'- shutterstock)
תכנים שלמים על מיניות וסקס בקמפוס (צ'- shutterstock)

בפינת היום: למה אנשים עושים מין אנאלי?
כחלק משבוע הסקס השנתי של הקמפוס, התכנים שיוגשו "מעוררים מחשבה לימודית, חדשניים ורלוונטיים לחוויית הסטודנט ומקדמים את ההבנה הוליסטית של מין ומיניות", הסטודנטים יוכלו להיכנס למגוון ההרצאות ופאנלים, כאשר חלקם פתוחים לקהל הרחב.

במהלך השבוע הסטודנטים יוכלו להקשיב להרצאות על מין אנאלי, "איך זה עובד? ממה צריך להיות מודאגים? איזה מיומנויות צריך?", כאשר מטרת ההרצאה היא ללמד את הסטודנטים איך לקיים יחסי מין אנאליים. המומחים שידברו מבקשים, "להפריך מיתוסים על סקס אנאלי ולתת תובנה מדוע אנשים עושים זאת ואיך עושים זאת טוב", כך פורסם באתר חדשות הקמפוס, 'דה קולג' פיקס'.

בין הנושאים שידונו בהם, ידברו על "אנטומיה אנאלית והפוטנציאל להנאה לכל המינים, איך לדבר על זה עם בן הזוג, הכנה והיגיינה בסיסית, חומרי סיכה, צעצועים אנאליים וסקס בטוח יותר, חדירה אנאלית למתחילים ועוד".

עשו אהבה (צ'- shutterstock)
עשו אהבה (צ'- shutterstock)

גיב אווי לסטודנטים: אמצעי מניעה
מטרת שבוע הסקס בקמפוס היא "לחבר בין אנשים וקהילות שונות מהרווארד ומחוצה לה, דרך חוויות אנושיות משותפות על אהבה, מין, מיניות ומערכות יחסים"ף נכתב.

ואם כבר חוויות משותפות, בסוף השבוע יתקיים ערב פתוח בו יוכלו לדון ולהתייחס לנושאים שהעלו לאורך השבוע, כאשר לאחריו תתקיים חגיגה לרגל קיום השבוע השנתי.

ואם הסטודנטים חושבים שהם יצאו בסוף השבוע בלי כלום, מעבר לקצת יותר ידע על מין, אז הם יכולים להירגע כי הם יקבלו אמצעי מניעה במתנה.

ומה הסטודנטים חושבים על זה? יש כאלה שפחות אופטימיים בכל הנוגע לתכנים שיועלו השבוע. מולי וורטן, סטודנטית בקמפוס, ענתה כי איננה בקיאה בתכנים שמועלים בשבוע הסקס, אך "לאחר התבוננות בלוח הזמנים של האירוע, אני תוהה בכמות הזמן והמשאבים שהושקעו בכדי לתכנן ולממן את האירוע הזה, שחלקו מאוד וולגרי עבור מקום כמו הרווארד".

תואר אקדמי? לא רק, גם תכנים מיניים (צ'- shutterstock)
תואר אקדמי? לא רק, גם תכנים מיניים (צ'- shutterstock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי