האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש מרץ

בני מזל אריה טעונים באנרגיות רבות וחיי החברה של בני מזל שור הפכו להיות משמעותיים יותר. מה יקרה לכם החודש? הכל בתחזית

אביה בנימין | 07-03-2010 16:57:00

דגים 19/2 - 20/3
למרות שהחיים נעשו יותר ויותר תובעניים, היכולת שלכם להצליח השנה – אינה מוטלת בספק.

למעוניינים להירשם ללימודים זה הזמן. עד ה- 17.3 הראש שלכם יעבוד מצוין ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים.

הירח המלא ב- 28.2 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה והזוגיות שלכם. אל תקנאו לבני הזוג שלכם. רצוי שתשתפו אותם במה שעובר עליכם ותהיו קשובים אליהם. לפנויים, זו תקופה חשובה כדאי שתשקיעו בעצמכם, ותתכוננו לאהבה שתגיע. קופידון עד ה- 7.3 פועל בעיקר בשבילכם.

טלה 21/3 - 20/4
זו תקופה די מוזרה עבורכם בגלל נסיגת מרס שמסתיימת ב- 10.3. גם הירח המלא ב- 28.2 יכול להשפיע על מצבכם הבריאותי. רצוי שתאכלו בריא, תשתדלו לשמור על שעות שינה סבירות ותשמרו על אופטימיות וגישה חיובית. מה- 21.3 - אין עליכם. אתם חוזרים לככב בגדול.

בחיי האהבה קורים כבר בימים אלה דברים מעניינים. עד ה- 6.3 שימרו על דיסקרטיות, אבל מה- 7.3. חיי האהבה שלכם הופכים להיות נקודת האור לפחות עד סוף החודש. לפנויים – זה הזמן שלכם.

שור 21/4 - 20/5
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים הרבה יותר זמן בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה עד כמה חשובים להם החברים הקרובים.

לסטודנטים שביניכם – הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה. אם אתם ממתעניינים בלימודים - זה הזמן להירשם ללימודים אקדמאיים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים.

גם הירח המלא ב- 28.2 עשוי להשפיע לטובה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם.

תאומים 21/5 - 21/6
עד ה- 20.3 צפוי לכם עומס רב בעבודה ובסך הכל מעריכים אתכם על השקעתכם. זה אמנם חשוב מאוד - אבל מה עם הלימודים? אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם. גם הירח המלא ב- 28.2 יכול להשפיע על מקום העבודה שלכם.

מה- 21.3 צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה שכל כך חשובים לכם, הופכים להיות העניין המרכזי. יש מצב לאהבה במקום העבודה.

סרטן 22/6 - 22/7
זו תקופה מצוינת לסטודנטים שנבחנים ומגישים עבודות. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם בקלות יחסית. יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר ולהצליח בלימודים.

הירח המלא ב- 28.2 יכול להשפיע לטובה על הלימודים שלכם. גם נסיעה לחו"ל יכולה לשמש פיצוי על התקופה הלחוצה.

לפנויים, יש מצב לאהבה מה- 8.3 דווקא במקום העבודה שלכם. מה- 21.3 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי. כדאי להתחיל לשלוח קורות חיים למי שמחפש עבודה שווה.

אריה 23/7 - 22/8
אתם טעונים באנרגיות רבות וחשים חוסר מנוחה וצורך לעשות משהו עם עצמכם. רצוי, שתרבו בפעילות גופנית, תנו עדיפות לספורט ושחררו עודפי אנרגיה. זה עשוי להוציא אתכם מהכובד ולמלא לכם את המצברים.

צפויה לכם הצלחה בלימודים למרות שהנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה. הירח המלא ב- 28.2 יכול להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה. מה- 21.3 יהיה לכם הרבה יותר קל ללמוד.

טיפ לפנויים – אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל החודש – זה קורה.

בתולה 23/8 - 22/9
אתם בעיצומה של תקופה רומנטית וחיי האהבה נעשו יותר חשובים במן האחרון. גם הירח המלא ב- 28.2 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט. לפנויים - כדאי שתשקיעו בחיפוש אחר ה"חצי השני" שלכם. אבל, שימו לב, שהעיסוק בזוגיות ואהבה לא יבוא על חשבון הלימודים.

צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. אמנם לא יהיה לכם רגע דל גם בחיי האהבה, אך רצוי שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחץ בלימודים יירגע.

מה - 21.3 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר.

מאזניים 23/9 - 23/10
עיקר האנרגיה מופנה בימים אלה לעבודה שחורה וסיום מחויבויות שאין להן סוף. צפו לתקלות חוזרות ונסו להתמודד איתן בלי לאבד את הסבלנות. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל ולהצליח.

הירח המלא ב - 28.2 עלול להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל שאתם מתקשים להתמודד עם העומס. היו ערניים למתרחש בגופכם, ואם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק.

מה - 21.3 רוב האנרגיה תתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ואיתה גם שיפור בבריאותכם. לפנויים, מעבר ונוס לבית הזוגיות שלכם ב- 8.3 יכולה להצביע על סיכויים טובים למצוא אהבה עכשיו עם בוא האביב.

עקרב 24/10 - 21/11
זו תקופה נעימה בסך הכל. אין ספק שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות. רצינותכם ויעילותכם יעמדו לעזרתכם גם הפעם. מה- 21.3 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

לסטודנטים שביניכם - הפרפקציוניזם שלכם קצת מוגזם הפעם. רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות.

אהבה והחיים הטובים משתלטים לכם על הלו"ז. הירח המלא ב- 28.2 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם וגם על מצבכם החברתי.

קשת 22/11 - 21/12
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד בבית. כדאי שתנצלו את הספרייה, או את האינטרנט בימים האלה. היכולת המנטאלית שלכם טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בגדול.

הירח המלא ב- 28.2 יכול להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה. למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ותעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה. מי שצריך – זה הזמן לעבור דירה.

מה- 21.3 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. אז גם האהבה תהיה יותר זמינה.אהבה צפויה להתפתח בספונטניות מה-8.3.

גדי 22/12-20/1
זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה.
הירח המלא ב- 28.2 מעביר את הפוקוס לתחום המנטאלי. השקעה בלימודים ובהרחבת אופקים באמצעות קורסים תהיה יעילה.

בסך הכל אתם "על הסוס" השנה בכל מה שקשור ללימודים. יש מצב להתקדמות משמעותית למרות הקשיים והעיכובים.

הרבה פעילות צפויה בביתכם מה- 21.3. אל תתנו לה להשפיע לרעה על הלימודים שלכם.

דלי 21/1-18/2
הנושא הכלכלי אינו יורד מסדר היום. נראה, שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים. מבחינה כלכלית החיים נעשים נוחים יותר, אבל כמו שאתם יודעים – כסף זה לא הכל בחיים.

גם הירח המלא ב- 28.2 יכול להשפיע על מצבכם הכלכלי. יש מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט" - אתם חייבים לעצור לבזבזנות. למזלכם – ימצא מי שיעזור לכם להתמודד עם המצב.

מה- 21.3 הלימודים יהיו במקום הראשון לצד הרבה נסיעות. היכולת המנטאלית שלכם מצוינת וזה מקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי