האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש אפריל

לבני מזל סרטן יש עומס בעבודה ולבני מזל שור משתפרת היכולת לחשוב. אז מה יקרה לכם החודש? הכל בתחזית

אביה בנימין | 01-04-2009 15:06:00

טלה 21/3 - 20/4
אתם חוגגים יום הולדת ומלאים באנרגיות טובות. יש סביבכם הרבה אקשן ואתם מרוצים. אם אתם בעניין שדרוג הלוק - לכו על זה בעיקר אחרי ה- 20.4.

למעונינים להירשם ללימודים – זה הזמן. עד ה- 9.4 הראש שלכם יעבוד מצוין ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים. הירח המלא ב- 9.4 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה והזוגיות שלכם. רצוי שתשתפו את בני הזוג במה שעובר עליכם ותהיו קשובים אליהם.
לפנויים, זו תקופה חשובה וברת מזל. יש מצב לאהבה משמעותית.

ב- 20.4 הפוקוס יעבור לתחום הפיננסי. מצבכם הכלכלי משתפר, אבל גם ההוצאות מתרבות. הגיע הזמן להתחיל לחסוך.

שור 21/4 - 20/5
עד ה - 19.4 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת, אבל מה- 20.4 – אין עליכם. גם הירח המלא ב- 9.4 יכול ישפיע על מצבכם הבריאותי והתעסוקתי. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות ושימרו על אופטימיות. נצלו את תקופת החגים למלא מצברים ולסיים משימות ומחויבויות שלא הגעתם אליהם קודם.

לסטודנטים – מה- 10.4 היכולת שלכם להתרכז ולהשתלט על החומר משתפרת בגדול. צפויה הצלחה בלימודים.

האהבה – בחיי האהבה קורים בימים אלה דברים מעניינים, אבל רצוי שתשמרו בינתיים את מה שקורה לעצמכם.

תאומים 21/5 - 21/6
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים זמן רב בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה את ערכה של חברות אמת, וטוב שכך.

המתחים בבית והאירועים המשפחתיים שלא נגמרים מעסיקים אתכם עד ה- 23.4 . נסו להנות מהאקשן.

לימודים - לסטודנטים שביניכם, הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה.

אהבה - לפנויים, יש מצב לאהבה יתכן שזה יהיה עם משהו מהחוג החברתי הקרוב שלכם. הירח המלא ב- 9.4 ישפיע גם הוא לטובה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם.

סרטן 22/6 - 22/7
עד ה – 20.4 צפוי לכם עומס רב בעבודה. כדאי שתדעו שדווקא מעריכים אתכם על השקעתכם. ויתכן אף שתזכו בקידום. עם זאת, חשוב שההשקעה בעבודה לא תבוא על חשבון הלימודים - אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם.

הירח המלא ב- 9.4 ישפיע גם הוא על מקום העבודה או על מקום המגורים שלכם. בסוף החודש צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה הופכים להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל תהיה פיצוי על התקופה הלחוצה.

אריה 23/7 - 22/8
זו תקופה מצוינת לסטודנטים שעדיין נבחנים ומגישים עבודות. לפחות עד ה- 9.4 יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם גם מעבר לנדרש.

לימודים - למרות שהנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה, צפויה לכם הצלחה בלימודים. יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר ואתם בהחלט אסירי תודה. גם הירח המלא ב- 9.4 ישפיע לטובה על הלימודים שלכם. למתעניינים, כדאי למהר ולהירשם ללימודים אקדמאים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים.

מה- 20.4 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי.

בתולה 23/8 - 22/9
החיים נעשו יותר ויותר תובעניים, והיכולת שלכם להצליח השנה תלויה במידת ההשקעה שלכם בלימודים. בזמן האחרון עיסוקים רבים דוחקים הצידה את הלימודים. רבים מכם מתקשים להתארגן ביעילות ומשלמים על כך בבריאותם.

כסף - הירח המלא ב- 9.4 ישפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה.

מאזניים 23/9 - 23/10
אתם עסוקים יותר מדי בזוגיות ואהבה ונוטים להזניח את הלימודים. צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. גם הבריאות רגישה וכדאי שתתייחסו לאיתותים שהגוף שלכם מייצר.

הירח המלא ב- 9.4 ישפיע על חיי האהבה שלכם. זו תקופה מאוד משמעותית לזוגיות. אתם "על הסוס" מבחינה רומנטית. כדאי שתשקיעו בחיפוש אחר ה"חצי השני" שלכם. יש מצב שתמצאו אהבה משמעותית.

מה - 20.4 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר.

עקרב 24/10 - 21/11
עיקר האנרגיה מופנה בימים אלה לעבודה שחורה וסיום מחויבויות שאין להן סוף. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל ולסיים את השנה על הצד הטוב ביותר.

הירח המלא ב- 9.4 עלול להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל הקושי שלכם להתמודד עם העומס. היו ערניים למתרחש בגופכם, ואם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק.

מה – 20.4 רוב האנרגיה תתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ואיתה גם שיפור בבריאותכם. שימו לב, יש מצב לאהבה במקום העבודה.

קשת 22/11 - 21/12
צפוי לכם חודש מלא הרפתקאות והנאות. נראה, שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות. רצינותכם ויעילותכם יעמדו לעזרתכם הפעם.

מה – 20.4 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

הירח המלא ב- 9.4 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי.
אתם יכולים למצוא אהבה במסגרת הלימודית - פיקחו עיניים.

גדי 22/12-20/1
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד בבית. כדאי שתנצלו את הספרייה, או את האינטרנט בימים האלה. מה- 9.4 היכולת המנטלית שלכם תשתפר בגדול ואין ספק שתוכלו להצליח בלימודים.

הירח המלא ב- 9.4 ישפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אך גם על הסטאטוס המקצועי שלכם. למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה.

מה - 20.4 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים.

דלי 21/1-18/2
זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטלית, גם אם אינה קלה. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה. הירח המלא ב- 9.4 יעורר את הצורך ללמוד ולהרחיב אופקים. מי שעדיין לא נרשם ללימודים – כדאי למהר ולעשות זאת. ובכלל – זו שנה מוצלחת בשבילכם. נצלו אותה כדי להתקדם ולהצליח בהכל.

מבחינה כלכלית החיים נעשים נוחים יותר , אבל כמו שאתם יודעים – כסף זה לא הכל בחיים.

מה - 20.4 - צפויה הרבה פעילות צפויה בביתכם. אל תתנו לה להשפיע לרעה על הלימודים שלכם.

דגים 19/2 - 20/3
הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום. נראה שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים. עם זאת, מה- 9.4 היכולת המנטלית שלכם תשתפר וזה יקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים.

הירח המלא ב- 9.4 ישפיע על מצבכם הכלכלי. יש מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט".

עד ה- 23.4 יתכן ותהיו קצת רגישים ותסבלו מחוסר מנוחה - שחררו לחצים בחדר כושר.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי