האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש פברואר

בין 8/2 - 10/3 תחול נסיגה בהשפעתו של מרקורי כוכב הלימודים והתקשורת.

אביה בנימין | 01-02-2007 13:47:00

דלי 21/1-18/2
אתם חוגגים יום הולדת בימים אלה ומתמלאים באנרגיות טובות. ויש גם הרבה אקשן סביבכם. אם זה לא מספיק - גם היכולת המנטאלית שלכם מעולה בימים אלה אז כדאי שתתנו עדיפות ללימודים בעיקר עד ה 19.2 . גם הקריירה תובענית למדי ומצפים מכם שתשקיעו הרבה בעבודה. נסו למצוא זמן גם ללימודים ולבחינות...לפנויים, האהבה קצת מתמהמהת. מה 20.2 הכל ייראה אחרת...

דגים 19/2 - 20/3
אמנם הראש שלכם בעניינים חברתיים ורומנטיים, וגם הבריאות לא משהו וקשה לכם להתרכז ביותר מעניין אחד, אבל לא רצוי שתזניחו את הלימודים. אבל חוץ מזה – אתם נראים נהדר, וקל להתאהב בכם בימים אלה. לאלה מכם שרוצים לשנות את הלוק – הזמן שלכם עד ה 21.2! לפנויים, יש מצב לאהבה משמעותית בימים אלה. לתפוסים - שדרגו את הקשר. גם כושר הריכוז שלכם משתפר וגם היכולת השכלית תהיה טובה בהרבה. מה- 19.2 מצבכם הכללי ישתפר עד יותר! תתחילו לחגוג יום הולדת והאנרגיות תהיינה טובות מתמיד.

טלה 21/3 - 20/4
אתם פופולאריים ויש הרבה אקשן בתחום החברתי בימים אלה. זה מאוד מעסיק אתכם ועלול להפריע לכם בלימודים. כדאי שתדעו, שהיכולת המנטאלית שלכם השתפרה לאחרונה ויש לכם יכולת ללמוד היטב וגם ליהנות מהלימודים. אם תזמינו חברים ללמוד אתכם - הצורך החברתי יבוא על סיפוקו וללימודים לא יגרם נזק. שימו לב: גם העבודה נעשית תובענית בחודש הקרוב אבל יש לכם סיכוי מצוין לקידום. אל תחפפו!

שור 21/4 - 20/5
הקריירה שלכם והסטאטוס המקצועי בראש סולם העדיפויות החודש וגם ענייני מגורים יעסיקו אתכם. ואם זה לא מספיק - פעילות חברתית ענפה תעסיק אתכם מה 19.2. ובכל זאת - כדאי שתשקיעו גם בלימודים. גם בימים אלה הנושא החברתי במגמת שיפור והחברים לומדים להעריך אתכם ומציעים עזרה. גם בליינד דייט יכול לעשות את העבודה ולהצליח, אם חבר היה מעורב בבישולו.

תאומים 21/5 - 21/6
זו תקופה מצוינת בשבילכם להתקדם בכל תחום שתבחרו ללמוד. ובכלל – מצפות לכם החודש חוויות מרגשות. והכי חשוב לסטודנטים - זה הזמן בשבילכם להרחיב אופקים ולהתקדם בלימודים. בעבודה – מאוד מפרגנים. יש מצב שתמצאו אהבה במקום העבודה או בהקשר אליו... אלה מכם שעוד לא נרשמו ללימודים – כדאי להזדרז ולחפש קורסים כבר מתחילת החודש או לדחות הרשמה לאמצע מרץ!

סרטן 22/6 - 22/7
ענייני הלב והזוגיות בראש סדר העדיפויות בימים אלה והם דוחקים לפינה את הלימודים. אבל לא לזמן רב. נראה, שצפוי בחודש הקרוב עומס רב בלימודים וכדאי להתארגן לקראתו. רצוי להיעזר באינטרנט ולהעשיר את הידע בתחומי הלימוד השונים. הימים היותר טובים ללימודים יהיו בתחילת החודש. נראה שעניינים פיננסיים יקבעו את לוח הזמנים שלכם ותאלצו להתפשר בדרישות הפעם. מה 21.2 תירצו להשקיע בחיפוש עבודה או להתקדם בעבודתכם הנוכחית. צפויה הצלחה.

אריה 23/7 - 22/8
אין לכם ראש ללימודים בימים אלה ודווקא לא מתחשק לכם להתאמץ יותר מדי. מזג האוויר החורפי מושך אתכם למיטה. גם הרומנטיקה מאוד מעסיקה אתכם וחיי האהבה שלכם נעשים פעילים למדי. כל זה לא ממש עוזר לכם להשקיע בלימודים. קחו פסק זמן כל עוד זה אפשרי. בקרוב לא תוכלו להמשיך ולהתחמק מהלימודים. לפנויים, יש מצב לאהבה משמעותית עד ה 18.2...

בתולה 23/8 - 22/9
צפוי לכם עומס רב החודש, ואתם נדרשים לעסוק בעניינים שעל חלק מהם הייתם מוותרים. החיים נעשו תובעניים והמשימות מסובכות. וגם הבריאות – לא משהו. אבל בעצם, חרוצים שכמוכם, אין כמוכם כשצריך לעמוד בלוח זמנים. אם תשקיעו – תצליחו מעל המצופה. אם תחפפו – חבל"ז. לפנויים, תהיה לכם הזדמנות למצוא אהבה כייפית ושווה. מה 19.2 תהיו פחות לחוצים. והרומנטיקה תשתלט לכם על החיים.

מאזניים 23/9 - 23/10
אין לכם ראש ללימודים בימים אלה. בביתכם יש המון אקשן מה שמקשה עליכם לשבת בשקט ולהתרכז. ובכלל - מתחשק לכם לצאת ולבלות ולהשקיע באהבה, והלימודים נדחקים קצת לפינה וחבל. כדאי שתארגנו לעצמכם רשימה מסודרת של מטלות שאתם נדרשים להן בלימודים ותלכו לפיה. למזלכם הראש שלכם עובד מעולה ותוכלו להשלים פערים. בחיי האהבה – מה 20.2 יתחיל להיות מאוד מעניין ומרגש.

עקרב 24/10 - 21/11
יש המון פעילות בביתכם והמשפחה זקוקה לכם ונוגסת בזמן שייעדתם ללימודים. ובכל זאת, זו תקופה ברת מזל בכל הקשור ללימודים וחבל להחמיצה. זו תקופה מאוד משמעותית ונדרש מכם להחליט החלטות חשובות לעתידכם גם בתחום הלימודים. התארגנות יעילה כפי שרק אתם מסוגלים לה, והשקעה מעבר לשעות הרגילות, יעזרו לכם להתמודד בהצלחה עם כל המחויבויות שעל הפרק. גם הרומנטיקה מככבת וטוב שכך...

קשת 22/11 - 21/12
רצוי שתשקיעו את מירב זמנכם בלימודים בימים אלה, כי יש לכם יכולת מצוינת להתמודד עם החומר. נראה, שיש לכם תמיכה גם מהבית, והסביבה מאפשרת לכם להשקיע בלימודים ועוזרת לכם להצליח. אלה מכם שאינם לומדים עלולים לחוש בחוסר מנוחה מנטאלי וקושי להירדם. כדאי שתרבו בקריאה, תפתרו תשבצים, ותרחיבו את הידע שלכם מאתרי לימודים באינטרנט. שימו לב - יש לכם המון הוצאות בימים אלה וחלק מהם קשור ללא ספק ללימודים. שימו ברקסים לבזבזנות.

גדי 22/12-20/1
היכולת המנטאלית שלכם במיטבה. החשיבה שלכם בהירה וחדה ואין ספק שתוכלו להתמודד עם תכנים מסובכים בקלות יחסית. לסטודנטים ותלמידים – צפויה הצלחה, ולמתלבטים – זה הזמן למהר ולהירשם ללימודים. ובנוסף – ההוצאות שלכם גדלות מיום ליום ואתם קצת נסחפים.. שימו לב - האנרגיה הפיזית שלכם עדיין רבה ואתם חסרי מנוחה. עשו לכם הרגל בימים אלה – קודם חדר כושר ורק אחר כך לימודים!קורס ערב באסטרולוגיה למתחילים ייפתח ב 20.3.07 - ההרשמה החלה. ההרשמה לקורסים למתקדמים בשעות הבוקר והערב עדיין בעיצומה

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי