האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש ינואר

גדי: למעונינים להירשם ללימודים–זה הזמן. לפנויים, זו תקופה חשובה. כדאי שתשקיעו בעצמכם וברומנטיקה.

אביה בנימין | 01-01-2007 11:00:00

גדי 22/12 - 20/1
למעוניינים להירשם ללימודים – זה הזמן. הראש שלכם עובד מצוין ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים. הירח המלא ב 3.1.07 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה והזוגיות שלכם. אל תקנאו לבני הזוג שלכם. רצוי שתשתפו אותם במה שעובר עליכם ותהיו קשובים אליהם. לפנויים, זו תקופה חשובה. כדאי שתשקיעו בעצמכם וברומנטיקה. מה 17.1 – השקיעו בספורט והיזהרו בנהיגה!

דלי 21/1 - 18/2
זו תקופה די מוזרה עבורכם. מצד אחד אתם טעונים באנרגיות רבות וחשים חוסר מנוחה וצורך לעשות משהו עם עצמכם. מצד שני, עד ה 20.1 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת. הירח המלא ב 3.1.07 עלול להשפיע על מצבכם הבריאותי. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות ושימרו על אופטימיות. בחיי האהבה – קורים כבר בימים אלה דברים מעניינים...יש מצב שתמצאו את החצי השני או לפחות אהבה קסומה וכייפית. בסוף החודש - אין עליכם. אתם תחזרו לככב בגדול.

דגים 19/2 - 20/3
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים זמן רב בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה את ערכה של חברות אמת וטוב שכך. לאלו שהתחילו כבר ללמוד – הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה במיוחד עד ה 20.1. לפנויים, אפשרו לחברים למצוא את אביר לבבכם. הירח המלא ב 3.1.07 עשוי להשפיע לטובה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם.

טלה 21/3 - 20/4
עד ה 20.1 צפוי לכם עומס רב בעבודה. אם תשקיעו – תזכו להערכה על השקעתכם. אמנם "העבודה היא חיינו" אבל הלימודים עבורכם כרגע הם במקום הראשון. אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם. הירח המלא ב 3.1.07 יכול גם הוא להשפיע על מקום העבודה או על מקום המגורים שלכם. בסוף החודש צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה שכל כך חשובים לכם, הופכים להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל תהיה פיצוי על התקופה הלחוצה. טיפ! יש מצב לאהבה– במקום העבודה עד ה 3.1 ובהקשר חברתי מה 4.1....

שור 21/4 - 20/5
זו תקופה מצוינת לסטודנטים שנבחנים ומגישים עבודות. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם אפילו מעבר לנדרש. למרות שהנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה, צפויה לכם הצלחה גם בלימודים. יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר ואתם בהחלט אסירי תודה. הירח המלא ב 3.1.07 יכול גם הוא להשפיע לטובה על הלימודים שלכם. למתעניינים – כדאי להירשם ללימודים אקדמאים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים. מה 20.1 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי.

תאומים 21/5 - 21/6
צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. אמנם לא יהיה לכם רגע דל גם בחיי האהבה, אבל רצוי שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחץ בלימודים יירגע.
הירח המלא ב 3.1.07 יכול להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה. טיפ לפנויים – אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל זאת השנה שלכם!

סרטן 22/6 - 22/7
עיסוקים רבים דוחקים הצידה את הלימודים בימים אלה לרבות זוגיות ואהבה. רבים מכם מתקשים להתארגן ביעילות ומשלמים על כך בבריאותם. לסטודנטים שבינכם – הפרפקציוניזם שלכם קצת מוגזם הפעם. ההצלחה בלימודים אינה מוטלת בספק, גם אם לא הכל קורה כפי שתכננתם. רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות. מה – 20.1 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר!
הירח המלא ב 3.1.07 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט. זו תקופה מאוד משמעותית. אל תחפפו!

אריה 23/7 - 22/8
לסטודנטים שביניכם - אתם עסוקים יותר מדי בזוגיות ואהבה ונוטים להזניח את הלימודים. חוץ מזה יש עליכם עומס רב, שפע של עבודה שחורה והמון מחויבויות שאין להן סוף. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל על הצד הטוב ביותר. הירח המלא ב 3.1.07 עלול להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל שאתם מתקשים להתמודד עם העומס.

השלימו מידי פעם שעות שינה והיו ערניים למתרחש בגופכם. אם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק! מה 20.1 רוב האנרגיה תתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ובמקביל גם שיפור בבריאותכם. לפנויים, מה 4.1 קופידון בעדכם למרות הכל...

בתולה 23/8 - 22/9
נראה, שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות. רצינותכם ויעילותכם יעמדו לעזרתכם הפעם. מה 20.1 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.
טיפ: לנרשמים ללימודים – שווה עכשיו!. הירח המלא ב 3.1.07 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי. חוץ מזה – חפשו תחביב מעניין...

מאזניים 23/9 - 23/10
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד בבית. כדאי שתנצלו את הספרייה, או את האינטרנט בימים האלה. היכולת המנטאלית שלכם עדיין טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בגדול. הירח המלא ב 3.1.07 יכול להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אבל גם על הסטאטוס המקצועי שלכם. למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה.
מה 20.1 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. מה 4.1 האהבה תהיה יותר זמינה.

עקרב 24/10-21/11
זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה. מבחינה כלכלית החיים יהיו נוחים יותר בקרוב, אבל כמו שאתם יודעים – כסף זה לא הכל בחיים. ובמקביל עדיין יש לכם הוצאות רבות מידי לטעמכם ואתם מתקשים לשלוט בהן.
ובנוסף – הרבה פעילות צפויה בביתכם מה 20.1. אל תתנו לה להשפיע לרעה על הלימודים שלכם! הירח המלא ב 3.1.07 ישפיע על הלימודים שלכם וגם על נסיעות לחו"ל. צפויה שנה מעניינת.

קשת 22/11-21/12
למרות שהחיים נעשו יותר ויותר תובעניים, היכולת שלכם להצליח השנה – אינה מוטלת בספק. בימים אלה, הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום. נראה, שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים. עם זאת, היכולת המנטאלית שלכם עדיין מצוינת וזה מקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים. הירח המלא ב 3.1.07 יכול להשפיע על מצבכם הכלכלי. יש מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט" - אתם חייבים לשים ברקסים לבזבזנות. עד ה 16.1 – השקיעו בספורט והיזהרו בנהיגה!

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי