יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

חינוך והוראה לביה"ס העל יסודי לתואר ראשון

תלפיות - המכללה האקדמית לחינוך

כמה זמן לומדים
- 4 שנים
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תואר ראשון B.Ed בחינוך והוראה לביה"ס העל יסודי
פרטים על חינוך והוראה לביה"ס העל יסודי לתואר ראשון
המסלול העל יסודי מכשיר את הסטודנטיות לקראת חינוך והוראה בבית הספר העל יסודי,  ומקנה תואר  B.Ed  ותעודת הוראה עד כיתות י’.

אלה השנים שבהן ננערים כוחותיהם של בני הנעורים, ומשימתם של אנשי החינוך היא ללוות את התלמידים במסע של גילוי כוחות, גיבוש זהות וקניית דעת.
בדור מתוקשב ובעידן וירטואלי – האתגר רק גדל; כי אין יקר מהמשאב האנושי, ומהמפגש בין מורה לתלמיד – הלומד להיות אדם.אנו מציעים הכשרה מקצועית מתקדמת בתחומי ההוראה, יחד עם התנסות מעשית בהנחייתן של המדריכות הפדגוגיות, השותפות לצוות מסור ומיומן.

קורסים מגוונים ומקוונים, לימודים עיוניים לצד סדנאות חוויתיות, המעודדות מחשבה יצירתית, וגם דלת פתוחה ואוזן קשבת – את אלה אנו מציעים בחום למי שמוכנה להתאמץ ולהשקיע.אם את בעלת יכולות לימודיות, כישורים בינאישיים וברק בעיניים – בואי!

לימודי חינוך

לימודי החינוך כוללים את הכרת המאפיינים הקוגניטיביים, האינטלקטואליים והרגשיים של גיל התלמידים בחטיבת הביניים.  כמו  כן נפרשת השונות הרבה של אוכלוסיית התלמידים ההטרוגנית המאפיינת את מערכת החינוך בישראל.
ההתפתחות המקצועית נבנית בקורסים נוספים  המקנים מיומנויות תקשוב ואוריינות אקדמית מחד, יחד עם דרכים לניהול כתה וכלים רב תחומיים לקיום שיח יצירתי ומפרה, מאידך.
בוגרי המסלול עורכים מחקר חינוכי המשלב תיאוריה בנתונים אמפיריים. מכלול התהליך – הלימוד הראשוני ובצידו עבודת המחקר – משלימים אהדדי את תהליך התפתחותו הפדגוגית והמחקרית של הסטודנט.
 

לימודי התמחות

מטרתנו להכשיר מורה בעלת תשתית מדעית ומקצועית טובה באחד או בשניים מהמקצועות: תנ”ך, מתמטיקה, אנגלית, ספרות ולשון עברית.
המקצועות תנ”ך, ספרות ולשון עברית יאורגנו במסגרת התמחויות דו-חוגיות שבכל אחת מהן 26 ש”ש, ואילו במתמטיקה ובאנגלית מוצעת התמחות מורחבת של 54 ש”ש.
הסטודנט ידע להתאים דרכי הוראה ודרכי הערכה מגוונות למקצוע ולאוכלוסיית התלמידים.
הכשרתו תאפשר לו להמשיך ולעסוק במקצועות אותם למד כלומד עצמאי וכחוקר. התמחותו תאפשר לבחון חומרי למידה קיימים, להתאימם לאוכלוסייה הלומדת ולפתח חומרי למידה חדשים באופן עצמאי.

לימודי יסוד

מטרת לימודי היסוד היא להעשיר את הסטודנט, להרחיב את אופקיו ולבסס את כישוריו לקראת מילוי תפקידו כמחנך וכמורה באחד מתחומי הדעת.

 

התנסות בהוראה

ההתנסות בהוראה מזמנת לסטודנט כר פעולה נרחב ליישם את העקרונות הדידקטיים, את הידע הדיסציפלינארי ואת התיאוריה בשדה החינוך.  מערכת ההתנסות מתקיימת מדי שבוע באחד ממוסדות החינוך. פרח ההוראה משובץ לקבוצת התנסות בתחום ההתמחות ומונחה על מדריך פדגוגי מקצועי. תרומת האימון להכשרה בהוראה מכרעת, על כן זוכה לתשומת לב קפדנית.
בשנה הרביעית משתלב פרח ההוראה בשדה במסגרת הסטאז’, תוך ליווי סדנאי תומך של צוות ממרצי המכללה.

עוד מסלולי לימוד – תלפיות - המכללה האקדמית לחינוך

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
כתובת
יטבתה 7, חולון
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים