יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על University - לימודים אקדמיים בהונגריה

ישראלים רבים בוחרים ללמוד רפואה ותואר שני בפסיכולוגיה בהונגריה בגלל מספר סיבות עיקריות, בהונגריה כיום מאות ישראלים סטודנטים שיוצרים קהילה תומכת הן אקדמית והן חברתית. תוכנית הלימודים בהונגריה הינה בשפה האנגלית וכוללת פרקטיקה קלינית בביה"ח בישראל, הסטודנטים הישראלים משתלבים בכל קייץ ובמשך כל השנה השישית ב- 16 ביה"ח בישראל שלהם הסכמים עם האונ' ההונגריות, כך שכל ישראלי שלומד בהונגריה יוכל להשתלב באופן וודאי באחד מבתי החולים הישראלים ולהתנסות בעבודה קלינית.

על פי דוחות משרד הבריאות אחוזי מעבר והשתלבות של בוגרי הונגריה גבוה מאד וכ- 80% בממוצע עוברים את מבחני הרישוי הממשלתי כיום עובדים מעל 1000 רופאים בוגרי הונגריה במערכת הבריאות הישראלית. האוניברסיטאות ההונגריות מקיימות כל שנה מבחני כניסה בישראל, חב' יוניברסיטי המייצגת באופן בלעדי בישראל את המוסדות ההונגרים אחראית על תהליך הרשמה והכוונה למבחן הכניסה או למכינה קדם רפואית.

מכינה קדם רפואית כוללת 25 שעות לימוד שבועיות בתחומי: ביולוגיה, כימיה, פיסיקה, אנגלית רפואית, אנגלית כללית. במהלך לימודי המכינה הסטודנט מבסס את הידע בנושאים לקראת מבחן הכניסה ושנה א'.
במכינה תרגול רב הכוללים בחנים שבועיים, מבחני סמסטר ומבחנים מסכמים כך שהסטודנט לא יושב סתם רק בהרצאות אלה מבצע תרגול אינטנסיבי מאד במהלך המכינה. יוניברסיטי מקיימת פגישות ייעוץ חינם ללא עלות והתחייבות, פנו אלינו לקבל מידע מקצועי על עתידכם האקדמי.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
, הונגריה
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים