יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על חוי ארנפלד


חוי ארנפלד בת למשפחה חרדית מבני ברק. התחנכה במסלול החינוך החרדי. למדתה הוראה ובהתמחות בחינוך מיוחד בסמינר. שנים עסקתה בחינוך והוראה כשהשאיפה להתפתח ולהרחיב את תחומי עיסוקיי והשכלתה תמיד היתה שם. חוי פנתה ללימודים אקדמיים במהלכם נחשפה לקושי של אישה חרדית לרכוש השכלה גבוהה במסגרת ההולמת את מאפייניה הייחודיים כאישה ואם חרדית.

הקשיים עימם התמודדה משותפים גם לנשים חרדיות רבות והם אלו שהובילו אותה לאתר פתרונות ולהקים את העסק.

כיום, חוי בעלת תואר ראשון (.B.A) במדעי החברה של אוניברסיטת בר אילן, בוגרת המכללה החרדית. בעלת תואר שני (.M.A) בייעוץ ופיתוח ארגוני במסלול האקדמאי המכללה למנהל. מובילה ומנהלת את חברת ארנפלד לימודים בע"מ להנגשת השכלה אקדמית לנשים חרדיות, כדי לעזור לעוד נשים לפרוץ קדימה ולהתפתח מקצועית ואישית. כל זאת, בליווי מקצועי ותומך לקראת עתיד מבטיח.

חוי ארנפלד סללה את הדרך לנשים חרדיות לרכוש השכלה אקדמית לקראת תואר ראשון ושני במגוון מכללות מובילות ברחבי הארץ עבור נשים חרדיות. חוי פותחת כיתות נפרדות לנשים חרדיות ההולמות את צרכיהן הייחודיים בתוך המכללות באופן שהסטודנטיות נהנות משני העולמות; שמירת זהותן הייחודית מחד, ושרותי המכללה האיכותיים מאידך, הכוללים רמת לימודים גבוהה ע"י סגל מרצים מקצועי, ספריה עשירה, מעבדת מחשבים, שרותי אגודת הסטודנטים ועוד.

מערכת הלימודים בכיתות החרדיות מותאמות לצרכים הייחודיים של הלומדות בה, שהינן על פי רב בעלות משפחה המשלבות לימודים עם עבודה. לפיכך, בכיתות אלו מתקיימת למידה של יום אחד בשבוע, תחילת הלימודים בשעה מאוחרת מהרגיל, מערכת לימודים המתחשבת בערבי חג וצומות, טקסים וימי עיון נפרדים וכן רכזת ייחודית המטפלת בתשומת לב בצרכים הייחודיים של הלומדות בכיתות אלו.

סגל ההוראה והמרצים במכללות נבחר במיוחד ובנוסף עובר הדרכה מקיפה אודות מאפייני הסטודנטיות מהמגזר החרדי במטרה להביא לגישור ולמידה מיטבית. חשוב לציין כי הלימודים במסלול זה זהים למסלולי הלימוד במכללות ואין הבדל בקבלת התואר, או בחומרי הלימוד. גם תעודת התואר הניתנת עם סיום הלימודים, ניתנת מטעם המכללה.

ההצלחות שלנו:

- כ-3,000 סטודנטיות חרדיות-דתיות סיימו ולומדות כיום במסגרת חוי ארנפלד

- 98% מהסטודנטיות מסיימות את לימודיהן במכללות

- ב- 5 מכללות ברחבי ישראל משולב המיזם

- 7 מסלולי לימוד

- בוגרות הלימודים משתלבות במגוון מקצועות חדשים בשוק העבודה

- קידום מעמד האישה החרדית

- שיפור מצבן הכלכלי של המשפחות עקב רכישת התארים

- בניית גשר משמעותי להדברות וקרוב בין החברה החרדית לחברה הכללית בישראל.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים