יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על מרכז התנועה שדרות אדמה

מרכז אדמה הוא בית ללהקת המחול של ליאת דרור וניר בן גל ובית ספר לכוריאוגרפיה ותנועה המקיים שיעורים וסדנאות פתוחים לקהל, מסלול עסוקים - שבעה מפגשים, פעם בחודש, קורסי קיץ ומסלול חדש יחודי ומרתק לימודי כוריאוגרפיה ותנועה לתואר ראשון A.F.B בספיר.

כוריאוגרפיה ותנועה למסך ולבמה זה בעצם אומר הכל. השילוב המתבקש של תנועה ומחול עם המצלמה המתבוננת ועולם הויזואליה יוצר אפשרויות חדשות מסעירות ובלתי צפויות. אנחנו עוברים תהליך למידה מרתק וחדש ונפטרים מסטיגמות ישנות ומתפיסות מגבילות ולא רלוונטיות על מחול ותנועה ובונים עולם מושגים חדש ומאפשר שבו הסטודנטים והמרצים שותפים לתהליך ובודקים גבולות ואופקים חדשים.

תנועת התודעה - הבסיס לשיטה הינה תפיסת עולם הטרוגנית, זו המאמינה שדווקא השוני מביא את השפע והרווחה. לעיתים אנו נצמדים לדומה , מתוך תחושת שייכות וזהות, האחר הדומה לנו מעניק לנו את ההשתקפות , כך שבפניו אנו רואים את עצמנו. אלא שכל אחד ואחת מאתנו אינו בעל זהות אחת.

יש בנו מרחב של 'אני' , היכולת לאפשר לעצמנו להכיר, ללמוד, לאהוב את השוני בתוכנו, היא יכולתנו להכיר, ללמוד, לאהוב את השוני במרחב סבבנו. בגוף הפיזי, במחשבה, בנפש קיימות איכויות שונות, לעיתים זו החזקה, כמו משתלטת,
היא זו הנותנת את הטון ובאופן מסוים יוצרת את מי שאנחנו, מתוך הסכמה לראות ולגעת באותן איכויות נסתרות, אלו שבצל, אנו יכולים לפתוח פתח להדדיות.
להרחיב את המבט ולראות , אני עץ אחד, יחיד ומיוחד ועדיין קיים יער מסביבי.

תנועת התודעה נוגעת הן בהתבוננות והן בכוח המתפרץ , הן בחמלה והן בעוצמה,
אנו נותנים לעצמנו את האופציה לשכוח ולאפשר כמו גם לזכור ולדייק, לא כדברים ניגודיים, אלא כאיכויות משלימות. זהו תרגול שאינו מונע מהתנגדות, מרצון לגבור על משהו, אלא תרגול המעניק לנו את היכולת לפעול עם הכוח המניע בתוכנו.
שיטת האימון תהיה מובלת ע"י צוות, שיתוף הפעולה ובניית ההדדיות בין המורים מהווה מפתח ללמידה.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
רחוב הפלמ"ח 11, שדרות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים