יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על מכללת בינה

הרפואה הנילמדת במכללה היא הרפואה המוכרת בקרב הציבור הרחב כרפואה משלימה,רפואה אלטרנטיבית, רפואה טבעית, רפואה הוליסטית.

בכל מקרה נדרשים התלמידים ללמוד גם את נושאי הרפואה המערבית הכוללים לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה, כחלק אינטגרלי מכל קורס התמחות, מסלול ומגמה.

דגש מיוחד מושם גם על התפתחותו האישית של הסטודנט, במגמה לפתח אצלו את תודעת ההענקה והחסד באופנים החיוביים ביותר. אנו מאמינים, כי מטפל טוב צריך תחילה להגיע לאיזון פנימי ולהתיחסות חיובית, להשיל מעליו מחסומים ורגשות שליליים - כגון: כעס, שנאה, גאווה ומירמור ולשאוף לחוש במקומם: שמחה, אהבה, חמלה ובטחון. מתוך כך יוכל המטפל להעניק חסד לזולת, כענין שאינו תלוי בדבר. צוות המורים והמרצים מכוון להעצמה אישית של הסטודנטים בכיוונים אלה.

על סגל המורים והמרצים של האקדמיה נמנים מיטב המרצים והמורים, מומחים בתחומם ובעלי תארים אקדמיים, ובעלי ניסיון מקצועי רב, הן בתחום ההוראה והן בתחום הטיפולי. בכל המגמות והמסלולים נשמרת אחידות ברמה ובתכנים, ועל כן בסניפים השונים נלמדים הלימודים באותה רמה גבוהה, באותה גישה ושיטת לימוד.

המוסד הקים דורות של מטפלים מקצועיים לעילא, הנותנים את רישומם המבורך בענף הרפואה המשלימה בישראל. עם שידרוגן של תוכניות הלימודים וההתמחויות לתקנים הבינלאומיים הגבוהים ביותר, הרי שהיד נטויה להגדיל תורתה של הרפואה המשלימה ולהאדירה ביתר שאת וביתר עוז.

במהלך השנים האחרונות אנו נמצאים בתנופת פיתוח אדירה אשר מציבה אותנו כיום כאחד משלושת המוסדות הגדולים והמובילים בתחום. פעילותינו מתנהלת היום בכמה סניפים הפזורים ברחבי הארץ; ירושלים, אשקלון- אשדוד. מגמתנו היא להרחיב ולפתוח סניפים נוספים בשנים הקרובות, תוך שמירה ללא פשרות על רמת הלימודים ואיכות ההכשרה למעשה.

כיחידות סמך לסניפים אלו, מפעילה בינה גם את "קליניקות בינה", המעניקות טיפולים ברמה של מומחים ובאווירה הוליסטית ובתנאים השווים לכל נפש. בכך ניתנת אפשרות יוצאת דופן לבוגרים, סטז'רים וסטודנטים, לעבוד ולהתמחות בקליניקות של מומחים ולהכשיר את עצמם כמטפלים מובילים בתחום.

מתוך שאיפה שהאקדמיה תיחשב בעיני הסטודנט, מעבר למוסד לימוד, גם בית חם ומעניק, משתדלים אנו ככל הניתן לקיים מערכת יחסים ישירה ובלתי אמצעית במישור ההתנהלות של ההנהלה עם התלמידים ולהיפך, להיות מודעים לרגשותיו ולצרכיו של הסטודנט ולספק את מאווייו, תוך הקפדה על התיחסות אישית, שירות נאות וקשב מלא.

האקדמיה מאפשרת שכ"ל בתנאים הטובים ביותר והענקת מילגות משמעותיות.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים