יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על קול הספורט - קורס תקשורת ספורט

תמיד חלמתם להחזיק מיקרופון ולשדר משחקים ישר מהמגרש? להריח את הדשא ולדווח לצופים מה קורה? רוצים לכתוב בעיתון או באינטרנט ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! מכללת קול הספורט נוסדה ב-2013 על ידי עמית הורסקי ומנוהלת מקצועית על ידי רותם ישראל, במטרה להכשיר אתכם לעבודה בכל ענפי התקשורת. 


הלימודים מועברים באופן חוויתי, דינמי ומעשי על ידי בכירי עיתונאי הספורט בישראל: רותם ישראל, עמית הורסקי, אבי מלר, שי האוזמן, יהונתן כהן, לי נוף, אהרל'ה ויסברג, רז אמיר, יניב טוכמן ועוד. כל הצוות של קול הספורט בא מהשטח ואנחנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים ללמוד כדי להפוך לעיתונאים מקצועיים. פתיחת הקורס הקרוב: 24.4.2020 (שישי בוקר).

בקול הספורט אנחנו עושים את כל המאמצים לעזור לכם להשתלב בתעשייה. עמית הורסקי ורותם ישראל, מנהלי הקורס, נמצאים בקשר רציף עם עורכי ומפיקי כלי התקשורת המובילים ושולחים את המצטיינים לראיונות עבודה. יותר מ-100 מבוגרי קול הספורט השתלבו בתעשיית התקשורת, עשרות מהם בערוץ הספורט וב-ONE, והרשימה מתעדכנת כל הזמן עם בוגרים חדשים. אם אתם רוצים להפוך חלום למקצוע, דרך קול הספורט יש לכם את הסיכוי הגבוה ביותר!

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
אליעזר קפלן 4, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים