יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על ויצו - הקמפוס למקצועות היופי והמנהל

בית הספר להכשרה מקצועית של ויצו החל לפעול בחיפה כבר בשנת 1948, כחלק מהחזון של ארגון ויצו העולמי, אשר שם לו למטרה ליצור בישראל חברה המבוססת על שוויון הזדמנויות, בדגש על חינוך ורווחה לנשים, ילדים ונוער. כדרך להשגת מטרה זו, פתחה ויצו קורסים להכשרה מקצועית בתחומים שונים. כיום, הקמפוס למקצועות היופי של ויצו בחיפה, הוא המרכז הוותיק והמתקדם ביותר ללימודי מקצועות היופי בחיפה ובצפון.

אנו, בקמפוס למקצועות היופי של ויצו, רואים בהכשרה המקצועית, והפיכת כל סטודנט וסטודנט לאיש מקצוע מומחה בתחומו - שליחות אמיתית. הלימודים בקמפוס מתבססים על ליווי צמוד והכרות מעמיקה עם כל סטודנט, החל בפגישת הייעוץ, דרך הלימוד המעשי והעיוני עם המדריכים והמרצים המקצועיים וכלה במעבר בחינות הסיום בהצלחה וקבלת התעודה.

בנוסף ללימודים, פועלים בקמפוס מספרה וחדר טיפולים קוסמטיים אשר מושכים אליהם קהל לקוחות רחב יום יום, ומאפשרים לסטודנטים להתנסות בעבודה מעשית, אשר מכינה אותם בצורה אופטימלית לשוק העבודה. הקמפוס למקצועות היופי של ויצו בחיפה מזמין אותך לתת ביטוי לכישרון שלך - להתחבר לצבע, לסטייל וליופי באווירה לימודית מזמינה, אשר תיתן לך את האפשרות לרכוש מקצוע מבוקש מהמורים הטובים ביותר!

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
שדרות בן גוריון 21, חיפה
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים