יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על וואלה סקול - לימודים באינטרנט

אתר וואלה! סקול, הינו אתר לימודים חדש מקבוצת "וואלה!".
האתר מציע מגוון רחב של קורסים לצפייה ישירה אונליין, המותאמים לתוכניות הלימודים החל מכיתה א' ועד האקדמיה (כולל). ביניהם: שיעורים בעברית, אנגלית, לשון ומתמטיקה לבתי"ס, הכנה לבגרויות ולמבחני הסיווג לאקדמיה, קורסים בתחומי העשרה שונים ומאות קורסים המותאמים למוסדות האקדמאיים.


- המורים שלנו: בעלי ניסיון רב בתוך מערכת החינוך הפורמלית, רובם אף עוסקים בהכשרת מורים וחיבור ספרי לימוד.
- המרצים האקדמאים הינם בעלי תואר שני ומעלה ובעלי ותק של למעלה מ-10 שנות ניסיון בהוראה אקדמית ובעלי משובים מצויינים מהסטודנטים.
- סרטוני הלימוד ערוכים בצורה קצרה וברורה, עם המחשות ויזואליות.
- חלק נרחב מהקורסים מוגשים עם ספרי קורס ותרגילים.

- שיעורים לבתי"ס יסודי:
שיעורים בעברית לכיתה א' וחשבון לכיתות א'-ו'. האתר מסייע לתלמידים לתרגל את החומר הנלמד בכיתה, ומסייע להורים ללוות את ילדהם לאורך השנה, יד ביד עם החומר הנלמד. באתר ניתן לצפות בשיעורים און ליין, המותאמים לתכני משרד החינוך ומועברים על ידי המורים הטובים ביותר. לשיעורים באתר מצורפות שאלות לתרגול וכן פתרונות שמראים את כל הדרך לתשובה הנכונה. כך שניתן לחזור על החומר, להתעכב על נושא מסוים אם לא הובן, וללמוד בקצב שלהם, אחד על אחד, ממש כמו בשיעור פרטי.

- שיעורים לחטיבת הביניים ותיכון:
האתר מציע עשרות שיעורים במתמטיקה ואנגלית לכל הרמות וכן הכנה לבגרויות ב-3 , 4, ו-5 יח' לימוד. התלמידים יוכלו למצוא בקלות את המקצוע בו הם מתקשים, לצפות בסרטונים בזמן הנוח להם ובקצב המתאים להם, ולתרגל באמצעות דפי עזר, בחינות משנים קודמות ופתרונות מלאים.

- מבחני מיון:
הערוץ מציע קורסי הכנה למבחני המיון והסיווג לאקדמיה.

- הכנה למבחן הפסיכומטרי:
קורס פסיכומטרי מלא עם שיטות בלעדיות שאין באף מקום אחר, הסברים הרבה יותר מפורטים ממה שקיים בקורס רגיל והמחשות ויזואליות שיעזרו להבין גם את הדברים הכי מסובכים. ניתן לרכוש גם חבילת ספרים.

- הכנה למבחן אמי"ר:
לימוד לאמי"ר מתבסס בעיקר על לימוד עצמי, והקורס למבחן אמיר בוואלה סקול יעניק לסטודנטים את כל מה שהם צריכים - הסברים מפורטים, שיטות בלעדיות ותרגול.

- הכנה למבחן מימ"ד:
קורס מקיף הכולל את כל מה שצריך לדעת לבחינה, הסברים מרמת הבסיס ועד רמת הבחינה.

- ערוץ האקדמיה:
באתר קיימים מאות קורסים המותאמים באופן אישי למוסדות הלימוד בארץ. אנחנו עובדים עם למעלה מ-30 מוסדות לימוד (אוניברסיטאות ומכללות) ועם נבחרת מרצים מהשורה הראשונה שיבטיחו לסטודנטים קורס אונליין מקיף, עם הסברים פשוטים, ממש כמו שיעור פרטי.

- קורסים מקצועיים:
בוואלה! סקול תוכלו למצוא מגוון רחב מאד של קורסי העשרה ופנאי בתחומים: גרפיקה ועיצוב, מחשבים ותכנות, תעסוקה וקריירה, אנגלית עסקית, צילום עריכה ווידאו וכל מה שאפשר ומעניין ללמוד.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
אבן גבירול 166, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים