יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס פאנות מקיף

מכללת בלנטי המרכז למקצועות היופי

תנאי קבלה
הקורס מיועד לכל אחת עם גישה ואהבה לתחום השיער שרוצה לפתוח סלון פאות פרטי בביתה או להשתלב כשכירה בסלוני פאות נחשבים, ולהיות בקיאה באופן מושלם בכל רזי המקצוע
כמה זמן לומדים
- כ-4 חדשים במסלולי בוקר או ערב
תאור התעודה
- תעודת מאסטרהייר בינלאומית בפאנות של מכללת בלנטי.
פרטים על קורס פאנות מקיף
קורס פאנות מקיף במכללת בלנטי. הוא קורס שיוציא אותך פאנית מקצועית ואלופה בתחום. בסיומו תוכלי לפתוח סלון פאות משגשג הנותן שירות של סירוקים וחפיפות מקצועיות ועד לשיווק פאות מיצרניות ועיצובם על ראש הלקוחה. הכרות עם מבנה הפאה ואופן ניהול של סלון פאות- עבודה מול יצרניות, מתן שירות של תיקוני פאה ותיווכים נוספים הנדרשים על ידי הלקוחה בתחום זה.

יחד עם צוות פאניות בכירות בתחום, פיתחה המכללה תכנית לימודים ייחודית וחדשנית שתעניק לך את הכלים הטובים ביותר להשתלב בעבודה. תכנית הלימודים מועברת ע"י פאניות מקצועיות ובעלות שם ונבנתה בהתאמה לתהליך למידה מוצלח ובטוח, מרמה של מתחילה ועד להיותך מאסטרית בתחום, לאחר הקורס תצאי עם כל הידע הרלוונטי להתחיל ולהשתלב בשוק כעצמאית או כשכירה.

* בין נושאי הלימוד:
הכרת סוגי שיער ומבנים שונים של פאות, חפיפה, טיפול בפאה, ייבוש פאה, פן חלק, פן פנימי וחצוני, פן צדדים , פוני צד פוני בובה, פן בייבליס, סוגי בייבליס, רולים וסנטטי, עיצובי פאה עדכניים, חלוקות שיער, גזירות ישרות, גזירות מדורגות: דירוג קל ובינוני, תספורות עדכניות, התאמת תספורות למבנה הלקוחה, העבודה בסלון פאות, עבודה מול יצרניות ועוד.
מידע נוסף
* הידע הרב והנסיון המעשי שנרכשים במהלך הקורס מקנים בטחון מושלם בתחום, ואכן התוצאה ניכרת על פני השטח, כ- 95% מבוגרות קורס זה משולבות בהצלחה בשוק העבודה! מוזמנת להצטרף לקורס המקצועי במכללה ולצאת עם מקצוע נחשק וריווחי, בהתחייבות.
* הקורס כולל מזוודה מקצועית לפאנית עם מבחר רב של ציוד ואביזרים נדרשים לעיצוב הפאה.
לימודים בהפרדה
קיימים מסלולי לימוד בהפרדה

עוד מסלולי לימוד – מכללת בלנטי המרכז למקצועות היופי

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300426
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים