יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

כימיה - צבע וגוונים

מכללת בלנטי המרכז למקצועות היופי

תנאי קבלה
הקורס מיועד לפאניות המתעסקות עם פאות ורוצות לספק שירות נוסף ומבוקש בסלון הפאות שלהן, וכן לבנות שאוהבת צבע, ובעלות ידע בסיסי בתחום השיער
כמה זמן לומדים
- כשלושה חודשים במסלול בוקר או ערב
תאור התעודה
- תעודת מאסטר קולור מטעם מכללת בלנטי
פרטים על כימיה - צבע וגוונים
הקורס הייחודי והעדכני בתחום השיער כיום הוא קורס צבע וגוונים, כמעט ואין פאה שלא עוברת תהליך צביעה או הוספת גוונים, צביעת שורש או צביעה מלאה. מקצוע הכימיה הוא ללא ספק מבוקש מאד, אך דורש ידע מקצועי ומעמיק ואחריות רבה, חובה להתמחות במגוון כלים וטכנולוגיות ובמיוחד יש לשים דגש על הבנה מעמיקה, יסודית וחסרת פשרות בכימיה. הביקוש לקולוריסטיות מקצועיות גבוה מאד, וכזו, נדרשת כמעט באופן מידי לעבודה הן בשוק הפרטי והן על ידי מעצבות שיער ופאניות.

הקורס המקצועי במכללת בלנטי משלב לימוד כימיה על שיער טבעי או על פאה, וכולל תכנים עדכניים, הן תיאורטיים והן מעשיים שיפתחו בפנייך עולם של אפשרויות בלתי מוגבלות.

* בין נושאי הלימוד בקורס:
בקורס נלמדות שלל טכניקות קלאסיות וחדשניות, כאשר דגש מיוחד הינו על טכניקות צביעה מתקדמות, סודות מעגל הצבעים, טכניקות לאבחון סוג השיער, התאמת הצבע לפי נתוני העור והשיער, התמודדות עם מצבי שיער שונים ועוד. השיעורים בקורס מועברים באווירה אישית ובליווי צמוד של קולוריסטית מומחית.
מידע נוסף
* מתנה לנרשמות - ערכת "מאסטר קולור" מקצועית לעבודה, הכוללת את כל הציוד הנדרש: סינרים, מסרקים, קערות ערבוב, מי חמצן, כפפות, נייר כסף ועוד, וכן כרטיסיית זיכוי לקבלת צבעים מהחנות המקצועית שבמכללה במהלך הקורס לעבודה מעשית.
לימודים בהפרדה
קיימים מסלולי לימוד בהפרדה

עוד מסלולי לימוד – מכללת בלנטי המרכז למקצועות היופי

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300426
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים