יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על מכללת בלנטי המרכז למקצועות היופי

אם יש לך את הכישרון בעולם הביוטי זה המקום בשבילך. כל ההכשרות המבוקשות והמרצים המובילים מחכים לך בביה"ס המקיף למקצועות הביוטי.
מכללת בלנטי, הינה המכללה המקצועית והמקיפה ביותר המציעה מסלולי לימוד מגוונים וייחודיים לבחירת הכיוון המקצועי אליו את מתחברת, בדרך שתתאים לאופי העיצובי שלך ובצורה הטובה ביותר.

 

מכללת בלנטי - המרכז למקצועות היופי היא מכללה מובילה בישראל, בית ספר מקצועי, מוביל ומתקדם ללימוד מגוון רחב של מקצועות הביוטי: איפור, שיער וקוסמטיקה. אצלנו במכללה תוכלי לרכוש השכלה מקיפה במגוון תחומים במקום אחד, דבר שיאפשר לך להקיף את המקצוע בצורה נרחבת ויסודית , לימוד עיוני לצד לימוד מעשי. סגל מרצים מהשורה הראשונה ושיטות לימוד ייחודיות ומקצועיות, כיתות מאובזרות ומצוידות היטב ללמידה מושלמת, ערכות עבודה מקצועיות ומשודרגות הניתנות במתנה בכל אחד מהקורסים, דיפלומה בינלאומית מוכרת שתפתח לך דלתות בשוק העבודה, והחשוב ביותר: ליווי והדרכה צמודה בתהליך ההשתלבות בעבודה!

 

תחומי הלימוד בכל מסלול מתעדכנים ומתאימים את עצמם לטרנדים החדשים. בכל מגמת לימוד התלמידות תקבלנה ערכת מוצרים מקצועית של חברות בינלאומיות בשווי אלפי שקלים במתנה! הערכה תוכל לשמש אותן במהלך הלימודים ובהמשך הדרך המקצועית שלהן. צוות המרצים המקצועי לא עוזב אותך וגם לאחר סיום הקורס ימשיך ללוות אותך ולסייע בתהליך השתלבותך בעבודה. התלמידות מוזמנות לחזור על שיעורים ולחזק את החומר הנלמד גם לאחר סיום הלימודים בתאום מראש מול המשרד.

 

המכללה מבטיחה לבוגרות עזרה בהשמה לעבודה וכמובן כחלק ממועדון הבוגרות שלנו תוזמנו להשתלמויות מקצועיות וכך תבטחנה לעצמכן להישאר מקצועיות ומעודכנות בעולם היופי והאסתטיקה.

 

בלנטי זה כל היופי

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300426
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים