יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס סודות הנומרולוגיה למתקדמים

ענבל לוי- המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית

תנאי קבלה
- אנשים אשר למדו נומרולוגיה במסגרת כלשהי
כמה זמן לומדים
- 10 מפגשים, 2.5 שעות למפגש
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תעודת בוגר קורס נומרולוגיה - מתקדמים של המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית
פרטים על קורס סודות הנומרולוגיה למתקדמים
קורס ליועצי נומרולוגיה - מתקדמים עם כל הסודות להיות יועצים מומחים מיומנים ובעלי עסק מצליח! 
 
בוגר/ת לימודי נומרולוגיה יקרה, למדת את רזי הנומורולוגיה והתאהבת בתחום הזה. גילית כבר את העוצמות והיכולות של מה שניתן לעשות עם המספרים לעצמך ולביתך. אך האם הגשמת את חלומך לעסוק בזה? האם יש לך מספיק כלים לייעץ לעומק לאנשים אחרים? האם רכשת ביטחון בכלי? יש עוד ידע שמחכה לך והיית רוצה ללמוד אותו! 
 
לא משנה היכן למדת, אני אדאג שתצאו מקורס מתקדמים עם ידע נרחב שיהפוך אתכם ליועצים מומחים בתחומכם ובעלי ידע שיווקי להבאת לקוחות ממשיים. למדת נומורלוגיה ואולי חלמת לעסוק בזה אבל יתכן שעם קורס אחד אתם עדיין לא מרגישים ביטחון ממש לצאת החוצה ולייעץ לאנשים. יתכן שאתם מחפשים עדיין מה מדוייק לכם בתוך תחומי הייעוץ, ואולי אתם מרגישים שסוף סוף אתם בשלים ממש לעסוק במקצוע ורוצים לרכוש עוד ידע וביטחון בתחום. אז הגעת למקום הנכון.
 
שמי ענבל לוי ואני בעלת המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית. גם אני נשביתי בקסם הנומרולוגיה, ובמשך שנים למדתי נומורלוגיה מהמורים המובילים בארץ, שכיום הם הקולגות שלי. הבנתי שבשביל לעסוק במקצוע במיומנות רבה וללמדו, אני צריכה ללמוד כמה שיותר וממספר מקורות שונים. לאורך השנים למדתי ורכשתי כלים בנומרולוגיה, בשיווק ובמכירות ובייעוץ זוגי. לצד זה למדתי קורסים ברוחניות והתפתחות אישית כמו תטא הילינג, קלפי טארוט ועוד. כל הכלים הללו הכשירו אותי להיות מורה לנומרולוגיה שמלמדת הרבה מעבר למספרים.
 
אני מאמינה שמי שמגיע לקורס נומרולוגיה מתקדמים צריך לקבל כלים כאלה שיוכל לצאת ממני ולהתחיל לעבוד בשטח, ולכן אני משלבת בקורס שלי גם תכנים ייחודיים כגון - ייעוץ זוגי (עם מרצה אורחת מתחום הייעוץ הזוגי) ובנוסף מקדישה שיעור מיוחד לנושא שיווק ובניית עסק מצליח. המטרה שלי - שתצליחו לעסוק בזה וממש להרוויח (רווח אישי וכספי גם יחד).
 
אז למה כדאי לכם להגיע לקורס נומרולוגיה מתקדמים? בשיטה שלי אני מנגישה את המספרים כך שתעמיקו את הידע והמיומנויות, ותוכלו לצאת מהקורס ולייעץ בביטחון לאנשים. 
 
תקבלו תכנים מעבר לנומרולוגיה כגון: ייעוץ זוגי - העשרה של פתיחת המפה הזוגית והבנת תפקיד הגבר והאשה ע"פ הקבלה. במפגש זה תגיע מרצה אורחת מתחום הזוגיות והמפגש יהיה פתוח גם לבני זוגכם. הרבה אנשים מקבלים ממפגש זה ביטחון לעסוק בייעוץ זוגי בשילוב כלי הנומרולגיה.
 
מבחינתי חשוב לי שתצאו מהקורס עם יכולת להעמיד עסק מצליח ולהביא לקוחות. ולכן אני מקדישה שיעור מיוחד למיומנויות שיווק ומכירה, בו אני נותנת את היסודות לבניית עסק מצליח. בשיעור זה נלמד אני אחשוף אתכם לשיטות האישיות שלמדתי לאורך השנים ועזרו לי להקים עסק מצליח ופעיל, שמביא לי הגשמה אישית לצד שפע כלכלי.
 
אני מאמינה שחלק מהעמקת הידע היא לימוד ממספר מורים שונים. לכן גם אם למדתם במקום אחר קרוב לודאי שתחשפו לתכנים נוספים המוצגים מזווית לימוד חדשה. הקורס מועבר בקבוצות קטנות ואיכותיות וזאת על מנת לאפשר להעביר תוכן רב לצד תירגול מעמיק של החומר. כל זאת כמובן עם הרבה יחס אישי.
מידע נוסף
* הקורסים מתקיימים בהרצליה ורעננה.

עוד מסלולי לימוד – ענבל לוי- המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300216
כתובת
15, הרצליה
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים