יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס נומרולוגיה למתחילים

ענבל לוי- המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית

כמה זמן לומדים
- 12 מפגשים, 3 שעות למפגש
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תעודת סיום קורס נומרולוגיה אצל ענבל לוי
פרטים על קורס נומרולוגיה למתחילים
למדת כבר קורסים בהתפתחות אישית ורוחניות, אבל עדיין לא הצלחת לממש את הכישרון שלך ולעסוק בזה?
 
מחקרים מראים שכששואלים אנשים על ערש דווי מה הם חמשת הדברים שאתה מתחרט עליהם בחייך הדבר הראשון שהם מציינים הוא שהם לא מימשו את עצמם כי פחדו להעז לעשות את השינוי...
 
על נומרולוגיה, תורת המספרים, שמעת? שמי ענבל לוי ואני בעלת המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית. לפני 9 שנים פיטרו אותי בפעם המי יודע כמה ממקום עבודתי כמעצבת גרפית. לא הבנתי מה לא עובד לי, ואיך זה יכול להיות שבחורה מוכשרת כמוני כל הזמן נופלת לאותם בורות, ויוצאת בתחושת כישלון ואכזבה מעצמי. התחלתי לחקור את עצמי, ללכת לקורסי מודעות ולייעוץ אישי. ואפילו לקחתי מאמנת. התקדמתי, אבל לא מספיק.
 
עד שיום אחד שמעתי על נומרולוגית והחלטתי ללכת אליה. לא היה לי מה להפסיד. היא אמרה לי שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים לפתור בעיות. לקח לי עוד כמה שבועות עד שהבנתי. אני רוצה לעזור לאנשים. להרבה אנשים. להאיר להם את הדרך, להבין שתמיד יש פתרון. המפגש עם הנומרולוגית היה חזק, משמעותי ומסקרן. גיליתי שהמספרים הם נכונים. המספרים משקפים את הפחדים שלי, את החוזקות שלי. במספרים ניתן לראות מה הייעוד שלי. אפילו ראיתי במספרים את הזמן שהכרתי את בעלי והזמן שנכנסתי להריון. פתאום כל הפאזל של החיים שלי התחבר. המספרים הם כלי עוצמתי לעזור להרבה אנשים. כך הקמתי את המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית.
 
הידעת? בתוך תאריך הלידה שלך יש מפת דרכים לחיים שלך. בתחום של זוגיות, יחסים עם ילדים, בתחום של קריירה, פרנסה, המחשבות הפנימיות שלך, איך הסביבה רואה אותך במספרים. זה הכל ידע שאת יכולה להשתמש בו. ויותר מזה זה ידע שאת יכולה לא רק לעזור לעצמך, אלא לעזור לסובבים אותך ואפילו לעשות מזה מקצוע מכובד לפרנסתך.
 
אז איך כל זה קשור אליך?
אני מחפשת אותך, אשה שרוצה להתקדם, רוצה לעסוק בייעוץ וקידום אנשים אחרים. אשה שלמדה כבר והתנסתה בכל מיני קורסים להתפתחות אישית ולרוחניות. אשה שיש לה כישרון טבעי לייעץ לאנשים, אשה עם לב רחב, עם יכולת הקשבה טובה. אם את כזאת, יתכן שאת יכולה להצטרף אליי לנבחרת שלי וללמוד מקצוע שישנה לך ולסובביך את החיים. אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית לבחון אם את מתאימה, מוכנה ובשלה לשינוי.
 
על המרכז שלנו:
הייחודיות במרכז שלי שאת תלמדי נומרולוגיה ולצד זה תעברי תהליך עם מאמנת אישית אשר תנחה אותך איך להפוך את הידע למקצוע. יש המון אנשים שמלמדים נומרולוגיה, אבל הקורס שלי משלב שתי מנחות בכירות בעלות שם: אני מנחה את הנומרולוגיה, ולצידי מיכל שמש מעבירה את תהליכי האימון. תהליכי האימון מתקיימים גם במסגרת קבוצתית וגם בשיחות פרטניות. 
מה שקורה לתלמידים בקורס שלי הוא קסם לחיים. השילוב בין הידע שתגלו על עצמכן באמצעות הנומרולוגיה, לצד התהליך האימוני ישפיע עמוקות על חייכן. לדוגמה: נשים שהגיעו אליי בתהליכי גירושין, גילו מחדש את הזוגיות שלהן! את תגלי דרך המספרים את האישיות המיוחדת של כל אחד מהילדים שלך ולמה הוא מתנהג כך.
 
את יוצאת עם מקצוע. אבל מקצוע אמיתי שנותן לך סיפוק וחווית מימוש עצמי. יש המון שיטות ללימוד נומרולוגיה. אני מאמינה שצריך להתחיל מהיסודות. בקורס שלי תקבלו את הידע והתשתית הרחבה ביותר למקצוע הנומרולגיה, הן נומרולוגיה קבלית והן נומרולוגיה מערבית. עם הידע הזה תוכלו לצאת מהקורס שלי ופשוט להתחיל לעבוד.  הלימודים נעשים בקבוצות קטנות וזה מאוד משמעותי לאיכות הטמעת התכנים. את מכירה קבוצת כוח שתעזור לך להתחיל את הקריירה הנוספת שלך ברגל ימין.
 
לא כל נומרולוג טוב הוא גם מורה טוב. אנשים שסיימו את הקורס שלי מעידים על איכות העברת התכנים, על השילוב בין תוכן לתהליך ועל חוויה מעצימה.
 
מידע נוסף
* הקורסים מתקיימים בהרצליה ותל אביב.
 

עוד מסלולי לימוד – ענבל לוי- המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300216
כתובת
15, הרצליה
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים