יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על מכללת רטר

מכללת רטר נוסדה בשנת 1994 על ידי דפנה ואמיר רטר המתמחים ב-NLP ודמיון מודרך. את הכשרתם והשראתם חייבים הם למייסדי ה-NLP בארצות הברית: ד"ר ריצ'ארד בנדלר, פרופסור ג'ון גרינדר, רוברט דילץ ואחרים. בשנת 1998 יצא לאור ספרם: "תקשורת עם התת-מודע: ספר ללימוד דמיון מודרך ו-NLP".

במסגרת המכללה נפתחים עשרות קורסים מדי שנה בכל רחבי הארץ. סגל ההוראה מונה 10 מנחים מנוסים בעלי ניסיון רב בהנחיה פרטנית ובהעברת קורסים. חזון המכללה הוא לפתח את תחום הדמיון המודרך וה-NLP בארץ ולהנחיל לאחרים את יסודות הריפוי הטמונים בו.

אנו מאמינים כי פיתוח נרחב של התחום ושימוש בכליו יהווה תרומה לחברה כולה. המכללה רואה את עצמה כבית גידול לעוסקים בתחום המאפשר לכל אחד מהם, בדומה לצמח הסביון המפיץ את זרעיו למרחקים גדולים, לנבוט ולהתפתח במקום חדש.

* מהו NLP?
NLP,Neuro Linguistic Programming, ובעברית, ניתוב לשוני פיזיולוגי, הוא מודל לתקשורת בין אישית ותוך אישית. היתרון הטיפולי של ה-NLP הוא ביצירת אפשרות לכל אחד להגדיר מטרה באופן ברור ולהשתמש להשגתה בכוחו המופלא של הדמיון. כך, באמצעות השגת גמישות התנהגותית ומחשבתית, ניתן להסתגל בצורה קלה ומהירה יותר למצבים רגשיים ולפתור בעיות בזמן קצר.

* דמיון מודרך:
מחקרים מדעיים הוכיחו כי המוח שלנו מגיב באופן זהה לאירוע בין אם התרחש במציאות ובין אם היה דמיוני. הביטוי 'נבואה שמגשימה את עצמה' מוכר לכולנו. אם נדמיין שאנחנו יכולים לשנות מצב קיים, גדל מאוד הסיכוי שאכן נצליח לבצע זאת. הדרכת הדמיון מתבצעת במצב של הרפיה, כשהגוף והתודעה מצויים במנוחה ומאפשרים יצירת דו-שיח עם התת מודע.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300499
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים