יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על A.R.T STUDIO - מכינה לעיצוב ואדריכלות י-ם

A.R.T STUDIO - מכינה לעיצוב ואדריכלות, ירושלים הינו משרד כוללני לעיצוב המוביל בתחומו. בסטודיו ניתן ללמוד אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב מוצר, תלבושות וגרפיקה. הסטודיו מאגד בתוכו את מיטב המעצבים מהאקדמיות הגבוהות לעיצוב ואדריכלות בארץ ובחו"ל.

בסטודיו תוכלו להנות מחווית למידה אישית 1 על 1 וכיתות קטנות (7-6 תלמידים) שתאפשר לכם למצות את הלמידה עד לרמה הגבוהה ביותר תוך אוירה מפרה ומעוררת השראה. כלל המרצים של אי.אר.טי סטודיו עוסקים כרגע בתחומם בשוק ומגלים לכם את רזי המקצוע ומביאים לכם מהטכניקה האישית שלהם ומהניסיון הרב שרכשו, דבר שמקנה ערך מוסף לאיכות הלמידה ולתוצאותיה.

המכינה לעיצוב של אי.אר.טי סטודיו היא חממה מקצועית הפועלת במסגרת של סטודיו לעיצוב ואדריכלות המוביל בתחומו, בו נקנה לך את כלל היסודות המקצועיים והרעיוניים ואותך בצורה המיטבית, ללימודים שיתוו את הצלחה שלך. לימודי עיצוב הם החלום שלך ואנחנו כאן כדי להיות איתך עד שיתגשם. הסטודיו לעיצוב שם לו למטרה ללוות את התלמידים בצורה אישית וצמודה עד לבחינות הקבלה וזאת ע"י מפגשים אישיים ושיעורים פרטיים של 1:1 מול המרצים.

רק אצלנו במכינה לעיצוב של A.R.T STUDIO: מבנה הלימודים הייחודי והבלעדי הלימודים בנויי על שילוב בין מפגשים אישים והכנה צמודה עד לבחינות הקבלה למוסדות הגבוהים לעיצוב (אחד על אחד + כיתות עד 6-10 תלמידים) שילוב זה מקנה לקורס ייחודיות וגישה אישית לתלמיד המבטיחה הצלחה צמודה ובטוח. המשרד פעיל בשיתופי פעולה בין-לאומיים, תחרויות ופיתוח פתרונות עיצוב חדשניים במגזר הפרטי והציבורי. הלימודים נערכים בסטודיו לעיצוב ואדריכלות של אי.אר.טי סטודיו בירושלים.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
הרכבת 49, ירושלים
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים