יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי ספרות באקדמיה דיויס ואודי

האקדמיה של דיוויס ואודי

מה מקבלים בסיום הלימודים
תעודת גמר מטעם האקדמיה למקצועות השיער של דיוויס ואודי
פרטים על לימודי ספרות באקדמיה דיויס ואודי
קורס הכנה – 10 מפגשים לבניית הבסיס הנכון כמעצב שיער, בקורס נלמד ונתרגל את בסיס המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו, כלי העבודה והשימוש בהם, סוגי פנים שונים, חלוקות שיער, שיטות לעיצוב שיער. בקורס ההכנה יילמדו מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער.

קורס כימיה מאסטר קולור – הקורס מורכב מ – 15 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער.
קורס יחיד מסוגו בארץ, בהם נלמד את תורת הכימיה לעומקה, הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לקחת את הידע הנרכש לרמה המקצועית הגבוהה ביותר ולהבין את ההיגיון העומד מאחורי תורת הצבעים. נלמד לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת גוון השיער לגווני העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי גוון, החלקות שיער ועוד.

קורס תספורות קלאסי מודרני – הקורס מורכב מ – 15 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער
לאחר עשרות שנות ניסיון בלונדון באקדמיה המובילה בעולם של TONY&GUY בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המכילים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת.

עוד מסלולי לימוד – האקדמיה של דיוויס ואודי

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
דיזינגוף 255, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים