יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי ספרות ותסרוקות באקדמיה דיויס ואודי

האקדמיה של דיוויס ואודי

פרטים על לימודי ספרות ותסרוקות באקדמיה דיויס ואודי

קורס ספרות מורחב והמקיף ביותר ללימוד ספרות בישראל ,אנחנו בדיויס ואודי מאמינים באיכות הלימודים שאנחנו מציעים ולכן כמות המפגשים תלויה בקצב ההתקדמות האישית של כל תלמיד כך שהקורס מורכב מ-4 קורסים שונים של מינימום 53 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות ועד לכמות מפגשים נדרשת על פי התאמה באופן אישי על פי קצב ההתקדמות האישית,אנחנו משקיעים המון בעבודה מעשית על דוגמניות שיער כך שגם אם הגעת חסר ידע לחלוטין בסיומו של הקורס יוצאים לשוק העבודה עם הבנה וידע בכל תחומי המקצוע כולל עיצוב תסרוקות כלה וערב,תחום המהווה מקצוע בפני עצמו.

קורס ספרות ראשון – קורס הכנה למתחילים הקורס כולל 10 מפגשים ובו ילמדו ויתרגלו את בסיס המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו, כלי העבודה והשימוש בהם, סוגי פנים שונים, חלוקות שיער, גלגול רולים וביגודים, שיטות לעיצוב שיער, התאמת תסרוקות למבני פנים ועוד. בקורס ההכנה יילמדו מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער

קורס ספרות שני – קורס כימיה גוונים וצבע המסלול מורכב מ – 15 מפגשים (כ-4 חודשים) בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער.
אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist",הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, עשרות שנים של ניסיון בעבודה מול לקוחות והדרכת מעצבי שיער בארץ ובעולם נולד קורס יחודי מסוגו בו נלמד את תורת הכימיה לעומקה, נלמד לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת טונים לגווני העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי גוון, החלקות שיער ועוד.

קורס ספרות שלישי – קורס תספורות קלאסי מודרני המסלול מורכב מ – 15 מפגשים (כ-4 חודשים) בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער
קורס ייחודי זה פותח ונבנה על ידי אודי ביטון, המזוהה עם בכירי תעשיית עיצוב השיער בלונדון ומי שהיה אחראי על פיתוח קווים באקדמיה שלTONY&GUY , במטרה להעניק ידע, טכניקות וכלים לאלו שתשוקתם למספריים היא הגדולה ביותר ומזהים את עצמם כ-DNA של גזרנים..
בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המאגדים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת.
הקורס מעניק כלים לעיצוב וגזירה בשיטות הנכונות, כך שהקו העיצובי של התספורת יישמר לאורך זמן, ובכל רגע נתון ניתן יהיה לשחזר את התספורת שעיצבתם.

קורס ספרות רביעי – קורס תסרוקות – המסלול מורכב מ – 13 מפגשים, בני 4 שעות אקדמאיות ע"י המאסטר לתסרוקות דיויס ביטון.
תחום עיצוב התסרוקות הפך עם השנים למקצוע בפני עצמו ומיועד למי שרוצה לתת פתרון לעיצוב תסרוקות לאירועים מיוחדים. הקורס נוצר כדי לתת מענה לאנשי מקצועות היופי מעצבי שיער, מאפרים/ות; סטייליסטים/יות; בונות ציפורניים; קוסמטיקאים/יות ועוד, שרוצים ללמוד את מקצוע התסרוקות בכדי לתת שירות נוסף ללקוחותיהם הפרטיים או בהפקות; בקורס נלמד את כל הטכניקות המבילות ליצירת תסרוקות מושלמות ויכולת לייצר תסרוקות על פי הדמיון של כל אחד ואחד

שיטת הלימוד באקדמיה של דיויס ואודי הינה שיטה ייחודית שתקנה לך את כל הידע , הכלים והרמה המקצועית הגבוהה ביותר, על מנת להוביל אותך לעולם קסום של אומנות ויצירה.

עוד מסלולי לימוד – האקדמיה של דיוויס ואודי

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
דיזינגוף 255, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים