יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס תספורות נשים קלאסי מודרני

האקדמיה של דיוויס ואודי

כמה זמן לומדים
15 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות
מה מקבלים בסיום הלימודים
תעודת גמר מטעם האקדמיה למקצועות השיער של דיוויס ואודי
פרטים על קורס תספורות נשים קלאסי מודרני
מסלול זה מיועד למעצבי שיער בכל הרמות, או למעוניינים לרענן ולהעשיר את הידע הקיים ברשותם.
קורס ייחודי זה פותח ונבנה על ידי אודי ביטון, המזוהה עם בכירי תעשיית עיצוב השיער בלונדון ומי שהיה אחראי על פיתוח קווים באקדמיה שלTONY&GUY , במטרה להעניק ידע, טכניקות וכלים לאלו שתשוקתם למספריים היא הגדולה ביותר ומזהים את עצמם כ-DNA של גזרנים.
בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המאגדים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת.
הקורס מעניק כלים לעיצוב וגזירה בשיטות הנכונות, כך שהקו העיצובי של התספורת יישמר לאורך זמן, ובכל רגע נתון ניתן יהיה לשחזר את התספורת שעיצבתם.
במהלך הקורס יינתנו כלים מקצועיים לאפיון שיער הלקוחה, תוך הבנה של שיטות חלוקת וגזירת השיער, הבנת צורת הגולגולת והאופן בו תוכלו לגרום לשיער "ליפול" בצורה מושלמת.
הדבר החשוב ביותר שיבטיח לכם הצלחה במקצוע, הוא שבמסגרת הלימודים תוכלו ליהנות משעות מרובות של תרגול בסלון המתמחים בעבודה על דוגמניות אמיתיות. כך תיפרדו מאיתנו רק עם מסרק ומספריים בדרך למקום העבודה שלכם, מצוידים בידע מקצועי, ניסיון והכי חשוב ים של ביטחון מקצועי, בטחון אישי מעשי ומקצועי!
 
נושאי לימוד-
מבוא למקצוע ספרות,סוגי שיער,כיווני צמיחה,מבנה השערה,מבנה גולגולת, מושגים בשפה המקצועית, טכניקות סירוק,שיטות עיצוב שיער,חלוקות ושבילים,זווית גזירה,אבחון והתאמה ללקוחה,עבודה במספרה,קווי תספורות בסיסיים לנשים, כל סוגי הדירוגים- דירוגים קצרים, דירוגי מסגרת וכל סוגי הפוני.

עוד מסלולי לימוד – האקדמיה של דיוויס ואודי

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
כתובת
דיזינגוף 255, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים