יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על האקדמיה של דיוויס ואודי

דיוויס ואודי הינם מותג מוכר ופופולרי בתחום עיצוב השיער על כל תחומיו, בעלי הכרה מקצועית בינלאומית ומובילי דרך בתעשיית השיער בארץ. דיוויס ואודי עומדים בראשה של האקדמיה המובילה בישראל ללימוד מקצועות השיער ומשמשים כמנטורים, מלמדים ומדריכים את דור העתיד של מעצבי שיער, ובראשה של מספרה טרנדית ומובילה.
באקדמיה תמצאו בית ספר לעיצוב שיער עם חשיפה בלעדית לטכניקות עיצוב שיער מתקדמות וטכניקות כימיות בלעדיות לאודי ביטון, אשר פותחו במשך שנים. דיוויס ואודי מקפידים על מקצועיות בלתי מתפשרת בעיצוב שיער, הן בתחום התספורות והן בתסרוקות. בית הספר לעיצוב שיער של דיוויס ואודי מוביל בחדשנות, בטכניקות ובשיטת הלימוד לפיה הם משמשים כמנטורים ומלמדים אתכם באופן בלעדי.
האווירה בבית ספר לעיצוב שיער של דיוויס ואודי היא אישית, נעימה ובעיקר מקצועית. עשרות שנים של עשייה בענף השיער, בארץ ובאירופה,תוך מומחיות מוכחת בעיצוב שיער על גווניו השונים, הביאו את השניים לשנות סטנדרטים בתחום עיצוב השיער ולהביא את חו"ל לישראל, גם בבית ספר לעיצוב שיער וגם במספרה שבהנהלתם.
דיוויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה,המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד. לקוחות המספרה של דיוויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיוויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר.

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה.
דיוויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיוויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיוויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיוויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיוויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
דיזינגוף 255, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים