072-3300504

תואר שני M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני

המסלול האקדמי המכללה למינהל

תנאי קבלה
זכאות לתואר ראשון בציון ממוצע של 80 ומעלה. כמו כן, מועמדים שממוצע התואר הראשון שלהם הוא 70-79 יוכלו להירשם ולעבור ועדת קבלה
כמה זמן לומדים
שנה קלנדארית / שנתיים
תאור התעודה
תואר שני .M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני
פרטים על תואר שני M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני

תכנית המוסמך בייעוץ ופיתוח ארגוני נוסדה ב-2004 כתכנית הראשונה בארץ, בעלת אופי חדשני וייחודי בנוף האקדמי, הרואה את היועץ הארגוני כאדם שמסייע לארגונים לשמר את האנושיות שלהם בעולם טכנולוגי סבוך ומורכב. הידע הנלמד בתכנית התואר השני מעודד את היועץ הארגוני לחשיבה אסטרטגית ומצייד את המוסמך במיומנויות להטמעת ידע חדש במקומות העבודה.

מסגרת הלימודים כוללת קורסי ליבה קלאסיים בתחום, כגון: סוציולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה ארגונית, אבחון ושינוי ארגוני, זאת לצד סדנאות וסמינרים ייעודיים לתחום הייעוץ הארגוני- עיצוב אסטרטגיה, מנהיגות ופיתוח מנהלים, תרבות ארגונית, פיתוח צוותים, ניהול קריירה, סוגיות אתיות בפרקטיקה של הייעוץ הארגוני ולימודי פרקטיקום.

התואר מתעדכן באופן שוטף ומותאם למגמות המתפתחות בשוק העבודה. הסטודנטים נחשפים למגוון רחב של פרקטיקות בייעוץ ארגוני (כמו הנחיית קבוצות, ליווי אישי למנהלים, הדרכה, אבחון ועוד). במסגרת לימודי הפרקטיקום הסטודנטים מבצעים ייעוץ ארגוני על כל שלביו (אבחון, ייעוץ והתערבות) בליווי אישי של יועץ ארגוני בכיר מצוות התכנית.

נבחרת המרצים בתואר השני בייעוץ ופיתוח ארגוני מביאה עמה ניסיון עשיר מהשטח לצד תחומי מחקר מגוונים ומתקדמים. סגל בית הספר משקיע מאמצים רבים שתכליתם להכשיר בצורה הטובה ביותר את הדורות הבאים של היועצים הארגוניים והמנהלים בישראל, תוך הטמעת ערכים פרופסיונליים ויצירת אווירת לימודים פורייה ומהנה

 

עוד מסלולי לימוד – המסלול האקדמי המכללה למינהל

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
כתובת
שדרות יצחק רבין 7, ראשון לציון
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד