072-3300504

תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה

המסלול האקדמי המכללה למינהל

תנאי קבלה
ממוצע בגרות בציון של 94 ומעלה, או מבחן פסיכומטרי בציון 590 לפחות עם ממוצע בגרות של 85 לפחות. במידה והמועמדים אינם עומדים בתנאים אלו ניתן להיכנס למסלול מכינות
כמה זמן לומדים
3 ימי לימוד בשבוע (לימודי בוקר)
מתכונת הלימודים
לימודי בוקר
תאור התעודה
תואר ראשון .B.A בפסיכולוגיה
פרטים על תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה

תכנית הלימודים לתואר ראשון בפסיכולוגיה מספקת הכשרה אקדמית איכותית ברמה התיאורטית, המתודולוגית והפרקטית. ההכשרה נוגעת בכל תחומי מדע הפסיכולוגיה, ביניהם: פסיכולוגיה קוגניטיבית, חברתית, התפתחותית, פסיכופתולוגיה ומאפשרת לסטודנטים להתנסות מעשית כבר בכיתה, ואחר כך בשטח, לעשייה הטיפולית במרפאות וקליניקות.

אנו שמים דגש על בנייה של קורסי תשתית רחבים ומעמיקים בתחומי התוכן השונים של תחום הפסיכולוגיה. על בסיס תשתית זו, התלמידים נדרשים להשתתף בשני סמינריונים מחקריים בהם הם מתנסים בחשיבה מחקרית, בתכנון ובביצוע של מחקרים וכמובן בכתיבה אקדמית. בנוסף, אנו מציעים מגוון של קורסי בחירה שמרחיבים את יריעת ההיכרות עם התחום לקראת בחירת ההתמחות במסגרת לימודי התואר השני.

לצד לימודי הפסיכולוגיה, לומדים הסטודנטים חטיבה בניהול משאבי אנוש. מטרת החטיבה היא להעניק לסטודנטים ידע עיוני ומעשי הניתן ליישום במגוון תפקידים של פיתוח וניהול משאבי אנוש בשוק הפרטי, בשירות הציבורי ובמגזר השלישי. ארגונים מורכבים מאנשים. לכן הצלחתם נגזרת, בין היתר, מהיכולת לנתב את התנהגות העובדים להשגת מטרות הארגון. כמו כן, הצלחה אישית של עובדים, מנהלים ויזמים נובעת גם מהיכולת להבין את תפקוד הארגונים ולהשפיע על פעילותם.

במסגרת קורסי החטיבה, הפרוסים לאורך כל התואר, הסטודנטים יקבלו ידע פרקטי-מקצועי במכלול התכנים של ניהול, משאבי אנוש ופיתוח ארגוני: מוטיבציה, מנהיגות בארגונים, גיוס ומיון, תרבות ארגונית, דיני ויחסי עבודה, מבוא לכלכלה, שיווק ופרסום דיגיטלי, ניהול ידע והדרכה, פיתוח אסטרטגי, הובלת שינויים, חשיבה מערכתית ועוד.

 

עוד מסלולי לימוד – המסלול האקדמי המכללה למינהל

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
כתובת
שדרות יצחק רבין 7, ראשון לציון
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד