יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה

המסלול האקדמי המכללה למינהל

תנאי קבלה
- בגרות בציון של 95 ומעלה
- בעלי ממוצע בגרויות מתחת ל95 יוכלו להיכנס למסלול המכינות
כמה זמן לומדים
- 3 שנים, מסלול בוקר
פרטים על תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה

התכנית המובילה לתואר ראשון בפסיכולוגיה במסלול האקדמי המכללה למינהל חושפת את הסטודנטים למגוון הרחב של הנושאים שכולל עולם זה, ומספקת הכשרה מעמיקה לכל המעוניינים להמשיך ללימודים לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה, על תחומיהם השונים. ההכשרה המקיפה אף מאפשרת לסטודנטים להיחשף למגוון רחב של מסלולי הקריירה שתחום זה הוא חלק חשוב מהם.

תכנית הלימודים לתואר ראשון בפסיכולוגיה מספקת הכשרה אקדמית איכותית ברמה התיאורטית, המתודולוגית והפרקטית. ההכשרה נוגעת בכל תחומי מדע הפסיכולוגיה, ביניהם: פסיכופתולוגיה, פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה חברתית, תורת האישיות ונוירופסיכולוגיה. לצד לימודי הפסיכולוגיה, לומדים הסטודנטים חטיבה בניהול משאבי אנוש. בשנה השלישית,  החטיבה כוללת שתי התמחויות לבחירה מתוך ארבע:

קורס התמחות בפיתוח ארגוני -קורס התמחות זה יפתח צוהר לעיסוק המרתק של ייעוץ ופיתוח ארגוני. הקורס יתמקד בגישות ומודלים של התערבות ארגונית, הטמעה של שינוי אסטרטגי או מבנה ארגוני, חיזוק ויצירה של שכבות ניהוליות משפיעות, הקנייה של מיומנויות חדשות לעובדים ולמנהלים, גיבוש צוותי עבודה אורגניים, ייעוץ אישי למנהלים ועוד.

קורס התמחות בגיוס והשמה -מטרת קורס התמחות זה היא לספק לסטודנטים כלים יישומים בנושא ניהול הגיוס בעידן העכשווי.  הקורס יציג את הכלים והשיטות לאיתור מועמדים ועקרונות מיון מועמדים. יילמדו שיטות לשימוש בלינקדין וברשתות חברתיות אחרות לצרכי גיוס, מיומנויות עריכת ראיונות טלפוניים ופרונטאליים, ופרקטיקות שיווק ומכירה הרלוונטיות לתחום. לבסוף, ינותחו השינויים בעולם הגיוס לאור כניסת פתרונות טכנולוגיים מתוחכמים.

קורס התמחות בניהול הדרכה - מטרתו של קורס התמחות זה להקנות ידע, כלים ואסטרטגיות לניהול למידה בארגונים בעידן הגלובלי. תפקיד מנהל ההדרכה הינו אחד התפקידים הנדרשים והמשמעותיים ביותר במשאבי אנוש. הקורס יתמקד בהגדרת תפיסת הלמידה בארגון, ניתוח צרכי הלמידה, הכנת תכנית ותקציב למידה, פיתוח אמצעי הלמידה וההדרכה, ביצוע תכניות למידה, מדידה והערכת אפקטיביות הלמידה הן ברמה הארגונית והן ברמת המחלקה.

קורס התמחות במיון ואבחון תעסוקתי- יעניק ידע תאורטי שיטות פרקטיות מעולם התוכן של פסיכולוגיה תעסוקתית, שנועדו להשיג התאמה אפקטיבית בין המועמד לגיוס או לקידום לבין דרישות התפקיד. הקורס יעסוק במבחני כישורים, מבחני אישיות, מרכזי הערכה, דינמיקה קבוצתית וריאיון אישי כחלק מתהליכי מיון, קידום, וייעוץ תעסוקתי.

עוד מסלולי לימוד – המסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
שדרות יצחק רבין 7, ראשון לציון
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים