יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס פסיכומטרי

Student Pro המרכז ללימודי פסיכומטרי

פרטים על קורס פסיכומטרי
מבחן דיאגנוסטי: הקורס נפתח במבחן דיאגנוסטי אשר נועד לעזור למורה לאבחן את יכולתו הפסיכומטרית הראשונית של התלמיד הן בפן האישי והן בפן הכיתתי. 
 
המכינה: מכינה בת 3 מפגשים בה מרעננים התלמידים את ידיעותיהם בנושאי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית. במפגשים מלמד המורה את כללי הבסיס בתחומים אלו תוך תרגול ופתרון מספר רב של תרגילים.
 
מפגשי חזרה: במהלך הקורס יערכו שני מפגשי חזרה בהם יתרגלו התלמידים מקבצים של שאלות פסיכומטריות בנושאים שנלמדו במרוצת הקורס, תוך הקפדה על זמני פיתרון המותאמים לבחינה הפסיכומטרית. השאלות נפתרות לאחר מכן על ידי המורה אשר מסביר כל שאלה בנפרד.
 
המפגשים האישיים: במהלך הקורס מקיים המורה לפחות 3 מפגשים אישיים עם כל אחד מהתלמידים. אלו מאפשרים לו היכרות אמיתית עם יכולותיו ועם צרכיו, כמו גם מעקב אחר ההתקדמות שלו ומתן הכוונה אישית.
 
מפגשי המרתון: לקראת מועד הבחינה זוכים התלמידים למרתון מקיף ואיכותי הכולל תרגול של אלפי שאלות. במסגרת המרתון מתבצעת חזרה על כל החומר הלימודי ובנוסף נערכות סימולציות מלאות.
 
הסימולציות: הסימולציות הן מבחנים המדמים את הבחינה הפסיכומטרית. בסטודנט נערכות 13 סימולציות מדורגות הפרושות לכל אורכו של הקורס.
 
הקורס בנוי ממפגשים לימודיים הכוללים בין שניים לשלושה נושאים פסיכומטריים, כאשר כבר במהלך המפגשים הלימודיים התלמידים מתרגלים את חומר הלימוד, תוך כדי השגחה צמודה ואישית של המורה על הבנת החומר ויישומו. התלמידים בסטודנט ניגשים לפתור את שיעורי הבית רק לאחר הסברים מפורטים ותרגול ראשוני בכיתה. במהלך המפגשים תבוצענה "הפסקות לימודיות" בהן יתורגלו בכיתה נושאים שנלמדו במפגשים קודמים, במטרה לשמור על כשירות וחדות ולהתעמק בכל נושא עד להשגת שליטה מושלמת בחומר.
 
שיעורי עזר - בנוסף לחזרות ולתרגולים הרבים במסגרת המפגשים הלימודיים ובמסגרת מפגשי המיקוד בכיתה, כל מפגש לימודי בסטודנט מתחיל בשיעור עזר בו עונה המורה על כל שאלה שעולה מצד התלמידים. לימוד מילים באינטרנט ובכרטיסיות אוצר מילים בעברית ובאנגלית הוא מרכיב חשוב בציון הפסיכומטרי. הרחבת אוצר המילים יכולה להעלות את ציון הפסיכומטרי בצורה משמעותית, לשם כך מיקדנו אוצר מילים בעברית ובאנגלית ללימוד לקראת הבחינה. אוצר מילים זה מופיע במילון המחולק לתלמידים ובאתר האינטרנט שלנו. כל תלמיד מקבל מילון, כרטיסיות ללימוד מילים וסיסמת כניסה אישית למערכת ממוחשבת ללימוד ותרגול אוצר מילים בעברית ובאנגלית. המערכת מאפשרת לתלמיד לנצל את זמנו באופן יעיל ועוזרת לו להתמודד עם לימוד ושינון אוצר המילים.
 
הלימוד נעשה בשלושה שלבים: "סינון מילים", "לימוד מילים" ו"בחני מילים". כשהמערכת זוכרת את ביצועי התלמיד ומעדכנת, עבור כל מילה, את מספר הפעמים שהתלמיד ענה עליה נכון בבחנים. מערכת ממוחשבת לניתוח סימולציות, מערכת ניתוח סימולציות מתקדמת מחכה לתלמיד באתר האינטרנט שלנו. בסיומה של כל בחינת סימולציה, על התלמיד להזין את התשובות שלו למערכת. כך התלמיד והמורה שלו מקבלים ניתוח מקיף של הצלחתו בבחינת הסימולציה, ויכולים לראות את ההתקדמות שלו בהשוואה לסימולציות קודמות.
 
מידע נוסף
* כל המורים בסטודנט הינם מורים בעלי ניסיון של שנים בהוראה פסיכומטרית.
* חומר הלימוד של סטודנט כולל אלפי שאלות ופתרונות, ונכתב על ידי כותבים בעלי ניסיון רב בתחום. 
* בסטודנט ממוצע של כ-17 תלמידים בכיתה והתחייבות ל-25 תלמידים לכל היותר.
 
שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים