יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על Apicius - פירנצה, איטליה

בית הספר Apicius נקרא על שמו של מרקוס גביו, גאון בתחום הגסטרונומיה. מרקוס, שכינויו היה Apicius, הקדיש את חייו ואת הונו לאמנות הבישול. Apicius שילב בין המטבח היווני לרומאי ותיעד את האבולוציה של הטעמים במונחי גסטרונומיה ודרך חיים מעלייתה ועד נפילתה של האימפריה הרומית. בית הספר Apicius משלב בין אמנות הבישול וההיסטוריה התרבותית והאמנותית של איטליה. בית הספר מציע תכניות לימוד המותאמות למתחילים ולמתקדמים בתחום הקולינארי. תוכנית הלימודים כוללת הרצאות, ביקורים במוזיאונים, מפגשים וטיולים המתייחסים לא רק לנושאי אוכל אלא גם לאמנות ולתרבות האיטלקית בכלל ולתרבות פירנצה בפרט.

בית הספר נמצא בפירנצה היפהפיה ומציע תכניות מקצועיות והשלמה לתואר אקדמי באוניברסיטת דרום פלורידה לצד תכניות למתחילים. תכניות הלימוד נלמדות באנגלית או באיטלקית. פילוסופיית ביה"ס Apicius היא כי בישול הוא אמנות ייחודית בה כל חושינו באים לידי ביטוי. אמנות הבישול המתורגלת ב- Apicius הינה חוויה המערבת את כל הגוף ואת כל החושים. חוש הראיה ביכולת האבחנה, חוש המישוש בהתייחסות לצורה ולטקסטורה, חוש השמיעה בהקשבה לרחשי המזון המתבשל והמטגן ולבסוף כמובן חוש הריח וחוש הטעם, המתענגים על המוצר המוגמר. מכאן, ביה"ס שואב את השראתו לחבר בין אמנות הבישול לאמנות הויזואלית.

* אוניברסיטת פוליטכניקו סנט פטרסבורג - רוסיה:

- לראשונה אוניברסיטת פוליטכניקו סנט פטרסבורג (האוניברסיטה הלאומית למחקר של רוסיה), פותחת את שעריה לסטודנטים ישראלים בשיתוף חברת קמפוס לימודים בחו"ל (1982).

- 13 מסלולי לימוד למקצועות ההנדסה והפיתוח: טכנולוגיות חדשניות במטלורגיה ומדעים, מערכות חכמות, מולקולרי והתאית של נוירוביולוגיה, התייעלות אנרגטית ובנייה בת קיימא.

- כל מסלולי המאסטר נלמדים בשפה אנגלית.

- שכר הלימוד נע בין 14,000 ₪ - 20,000 ₪.

- רשימת המרצים מהשורה הראשונה למחקר ברוסיה.

- במהלך הלימודים הסטודנטים יחשפו לטכנולוגיה החדשנית ביותר בעולם המערבי
וישתתפו בסיורים במכוני מחקר מהשורה הראשונה ברוסיה.

- אוניברסיטת פוליטכניקו סנט פטרסבורג היא המוסד הבכיר ביותר ברוסיה למקצועות הטכניים.

- בשנת 2007 האוניברסיטה זכתה בתחרות "האוניברסיטה לחדשנות" מטעם משרד החינוך הרוסי.

- בשנת 2010 זכתה למעמד "האוניברסיטה הלאומית למחקר".

- כיום האוניברסיטה מתפתחת כאוניברסיטת מחקר מסוג חדש, המשלבת פעילויות מו"פ רב תחומי וטכנולוגיות מתקדמות לתחרותיות כלכלה לאומית.

- למידע מלא, יש לפנות אל דותן ברדה בטלפון - 03-5354449.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים