יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ממשל ומנהל ציבורי - תואר B.A משולב עם לימודי תעודה

לימודי B.A במכללת רמת גן

מה מקבלים בסיום הלימודים
- תואר ראשון B.A. של האוניברסיטה הפתוחה
- תעודת מקצוע במנהל ציבורי מטעם מכללת רמת-גן
פרטים על ממשל ומנהל ציבורי - תואר B.A משולב עם לימודי תעודה
הקתדרה ללימודי ממשל ומנהל ציבורי במכללת רמת-גן פותחת בפניכם הזדמנות מיוחדת במינה לזכות בתואר אקדמי מוערך, B.A של האוניברסיטה הפתוחה, ביחד עם תעודת התמחות מקצועית נחשבת במנהל ציבורי. המנהל הציבורי הפך במשך הזמן למקצוע ניהולי מורכב, מרתק ומאתגר. מקצוע זה מאחד היבטים הדומים לכל עם מרכיבים המיוחדים רק - או בעיקר - לו; כמו למשל, שמירת זכויות האזרח, קידום השוויון בין האזרחים, העלאת רמת החיים ואיכותם, הכל תוך התחשבות בגורמים סביבתיים, בדורות עתידיים ובכללי התנהגות ואתיקה יחודיים. המכללה מציעה שני מסלולים- תלת-שנתי וארבע-שנתי, לבחירת הסטודנט. מערכת לימודים מובנית הבנויה על מפגשים שבועיים הכוללים שיעורים, הרצאות ותרגילים, כך שהנרשמים יסיימו את לימודיהם בתוך ארבע שנים ויקבלו גם תואר אקדמי של האוניברסיטה הפתוחה וגם תעודת התמחות מקצועית במנהל ציבורי. ניתן לסיים את התואר בשלוש שנים, ע"י הגברת קצב הלימודים. הבחירה בין שני המסלולים יכולה להתקבל כמעט בכל שלב של הלימודם.
 
* לימודי התעודה כוללים 15 קורסים וכן פרויקט מסכם (כתיבת נייר עמדה בנושא לבחירת הסטודנטים). לימודי האוניברסיטה הפתוחה כוללים 14 קורסים וכתיבת שתי עבודות סמינריוניות. כל הקורסים הם סמסטריאליים, שעתיים אקדמיות בשבוע.
מידע נוסף
* קהל היעד: סטודנטים ונרשמים המעוניינים במסלול ממשל ומגזר ציבורי, עובדי המגזר הציבורי לגווניו והמעוניינים בנושא, עובדי המגזר השלישי.

עוד מסלולי לימוד – לימודי B.A במכללת רמת גן

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300498
כתובת
פנחס רוטנברג 50, רמת גן
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים