יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

עיצוב פנים - Design 4 Demand

מכון אבני המכללה לאמנות ועיצוב ת''א

כמה זמן לומדים
- 4 סמסטרים רצופים, מסלול ערב, 560 ש"א.
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תעודת מעצב פנים מטעם מכון אבני
פרטים על עיצוב פנים - Design 4 Demand
תכנית בלעדית בלימודי תכנון עיצוב פנים מותאמת למגמות החדשות בארץ ובעולם.
 
עיקרי התכנית:
 
הקניית יכולת תכנון ורסטילית לכל מטרה: מדירת מגורים ועד שטחים מסחריים, מרחבי עבודה ומקומות ציבוריים.
Franchise design - תכנון עיצוב בהתאמה למותג קיים: רשתות מסחר ושירותים, חברות ציבוריות ויצרני מותגים.
התאמת מאפייני סגנון ושפה תרבותית לחללים פרטיים וציבוריים (Home Styling). ​​
Flip – השבחת נכסים ושינויי ייעוד בנדל"ן.
הכשרה מקצועית לפי סטנדרט בינלאומי מבטיחה לבוגרים השתלבות מהירה בפרויקטים בינלאומיים.
 
מטרת התכנית:
 
תכנית הלימודים החדשנית של מכון אבני נועדה להכשיר את דור העתיד של מעצבי פנים. לשם כך אנו דואגים להיות עדכניים בצורכי השוק בארץ ובעולם. אלו מתאפיינים במענה ללקוחות פרטיים מחד, ובפתרונות מערכתיים ליזמויות מסחריות מאידך. התכנית עונה על צורך גדל והולך בעיצוב מסחרי מיתוגי ובהבנת גישות משתנות בעולם דינמי: מעיצוב בוטיק ועד פרנצ'ייז דיזיין, מהשבחות נכסים ועד עיצוב מרחבים עבור יזמים ומשקיעים.עיצוב על פי דרישה - Design for Demand
השוק כיום דורש פתרונות מהירים איכותיים, טיפול וניהול מקצועי - זמן הוא כסף. אילוצים כמו החזר משכנתא החזר הלוואה/השקעה והצורך להתנהל באופן כלכלי, דורשים גישה מדויקת בזיהוי הדרישות, יצירת התוכן והוצאה לפועל.
מתוך הבנה לדרישה זו אנו ממקדים את הלימודים סביב תפיסה מכוונת עסקית דגש על תכנים כגון ״פליפ״ Flip - שעיקרה הכנסת תוכן חדש למרחב בזמן קצר והשקעה נמוכה, או ״פרנשייז דיזיין״ Franchise design – שעיקרה הטמעה ואדפטציה של עקרונות המותג בחלל חדש לעסקים מתרחבים. הבנת הכללים האלו בזירה הבין לאומית מאפשרת למעצב ללוות את הלקוח והמשקיע בעסקאות בארץ ובחו״ל.
אנו מאמינים כי עולם העיצוב קשור באופן ישיר למשאבים. בין אם משפצים דירה ישנה או משנים יעוד לחלל מסוים, יש לעשות זאת חכם וחסכוני במטרה להוסיף את הערך הגבוה ביותר להשקעה.
 
 
למי מיועדת התכנית?

לימודי עיצוב הפנים בגישת D4D מיועדים ליזמים ומשקיעים, מנהלים, ועובדים עם נגיעה בתחום העיצוב והבנייה, וכמובן לכל מי שבכוונתו לרכוש את הידע ולעסוק בפועל בניהול ותכנון של עיצוב פנים וסטיילינג לשוק הפרטי. התכנית ייחודית בגישה הבינלאומית במטרה להקנות לבוגרים שפה מקצועית וכלים להשתלבות מקצועית בפרויקטים בינלאומיים.
 
סגל מרצים:
 
בראש התכנית עומד אלחנן מנדל. מעצב מולטי-דיסציפלינרי בעל ניסיון רב בתחום הבינלאומי. בעשר השנים האחרונות ניהל, עיצב ותיכנן עשרות פרויקטים באירופה ואסיה.
 
מנחי התוכנית הם אנשי מקצוע ומרצים בעלי ניסיון העוסקים באופן פעיל בתחום. חשוב לנו שתלמדו מהמנחים המעודכנים ביותר בתהליכי התכנון בארץ ובעולם. אופי ההוראה מתבסס על עבודה עם קבוצות קטנות המאפשר ליווי פרטני וקשר אישי עם הסטודנט.
 
 
 
 
 
מידע נוסף
 
 

עוד מסלולי לימוד – מכון אבני המכללה לאמנות ועיצוב ת''א

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
אילת 6, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים