יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי פיתוח ועיצוב משחקים בתילתן

תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית

תנאי קבלה
- ראיון אישי
- מבחן התאמה
כמה זמן לומדים
- 3 שנים
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תעודה
פרטים על לימודי פיתוח ועיצוב משחקים בתילתן
תואר אירופי בעיצוב ופיתוח משחקי מחשב היחיד בארץ רק בתילתן המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית.
 
בואו ליצור משחקי מחשב ומובייל במסלול Dev למפתחים או מסלול Art למעצבים
העתיד כבר כאן חברים – רק הביטו סביבכם: כולן וכולם משחקים במשחקים. בין אם על פני מסך הטלפון הנייד, הטאבלט, במחשב האישי או בתחרויות מול אחרים דרך קונסולות XBOX או PlayStation. האמת היא שגיימינג הוא חלק מה-DNA שלנו כבני אדם – דרך חיים של ממש!
 
תעשיית המשחקים הגלובאלית מגלגלת מיליארדים רבים של דולרים וכבר הספיקה לעקוף את תעשיות הסרטים והמוזיקה. מכללת תילתן משמשת חלוצת דרך והשיקה תוכנית ראשונה מסוגה בישראל לתואר אירופי B.sc. Game Design ארבע שנתית לפיתוח ועיצוב משחקים.

* תוכנית הלימודים מחולקת לשני ערוצי התמחות מרכזיים:
1. DEV - למפתחים. הסטודנטים שלנו לומדים הכל מאפס, החל ממבוא לתכנות, C#, תכנות מונחה עצמים בסיסי ומתקדם, מנוע משחק UNITY (מבוא, למתקדמים, מולטיפליייר ו-בינה מלאכותית), מנוע המשחק Unreal (מבוא ל Blueprints, נושאים מתקדמים, רקעים טקסטורות עצים אנימציה ועוד), מוניטיזציה, מציאות מדומה ורבודה (AR VR) עם מנוע Unity.
2. ART - לאמנים. המסלול כולל קורסים ב Maya, אנימציה בדו מימד, מידול תלת-מימד ואנימציה, דמויות ורקעים, יסודות ברישום ואנטומיה.
 
במהלך המסלול לתואר, הסטודנטים גם לומדים ביחד על אף ההפרדה בין שתי ההתמחויות, גם אספקטים מגוונים של המכניקה שמאחורי עיצוב משחק ונרטיב, עיצוב שלבים ועבודה, כסטודיו אמיתי ומתפקד לכל דבר, על מסמך לעיצוב ופיתוח משחק.

שני המסלולים ניגשים לפרויקטים בגישה מעשית Hands On ובמהלכם עוסקים ומתאמנים ברבדים ואספקטים מהעולם האמיתי, כגון: נקודות ציון, עמידה בדדליינים, מטלות, הפקה ואפילו כיצד להציג ולמכור את המשחק למשקיע.
 
השאיפה שלנו היא לקשר בין הסטודנטים שלנו לתעשיית המשחקים המקומית והעולמית ולעבוד ללא הרף בכדי להתחבר לבתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות ברחבי העולם, ליצור איתם שיתופי פעולה ולחתור לקידום מטרות משותפות.
הבוגרים הנוכחיים שלנו כבר עובדים בסטודיואים שונים על פלטפורמות שונות, כולל AR ו VR.

מכללת תילתן היא השותף האקדמי היחיד בארץ של מנוע Unreal של חברת Epic Games, כמו כן מהווה מרכז הכשרה אקדמי מוסמך תעודה ראשון ויחיד בישראל בשיתוף עם Unity Technologies בנוסף למערכת היחסים האישית והקרובה עם חברת Unity, על שלל אירועיה ובכיריה.

STUDIO FUNNEL סטודיו עצמאי לפיתוח ועיצוב משחקים המתפקד ומנוהל כחלק אינטגרלי מתילתן. הסטודיו מורכב ממיטב בוגרי המכללה, שעובדים בו על פיתוח ועיצוב של משחקים ופרויקטים מסחריים ל Xbox, ,PC, מובייל, ו VR.
מידע נוסף
* פרויקט הגמר - הפקת משחק בצוותים שאת הקונספט לאותו משחק הם מתחילים להגות כבר בשנה א'.
 
הסטודנט יצא מהלימודים עם פורטפוליו של עבודות ועם הכלים המתאימים להחליט אם הוא רוצה להפיק בעצמו משחקים או ללכת לעבוד בחברות שכבר קיימות בשוק הישראלי והעולמי.

עוד מסלולי לימוד – תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
או התקשר אלינו
072-3300197
כתובת
העצמאות 65, חיפה
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים