האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס דמיון מודרך
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס דמיון מודרך

קורס NLP ודמיון מודרך
 
קורס דימיון מודרך משתייך לתחום הרפואה המשלימה והתרפיה.
שיטה זו הינה שיטה טיפולית שעוזרת לשפר את המצב הפיזי והמצב הנפשי במציאות על ידי הפעלת הדמיון. זוהי שיטה טיפולית שבמסגרתה יוצרים דימויים כדי לשפר את איכות החיים.
דימיון מודרך הוא תהליך מורכב שמשתלב עם פסיכודרמה או אפילו עם מדיטציה . זהו תהליך שמפגיש אותכם עם רבדים עמוקים שנמצאים בתוך תוכנו, חלקים שלעיתים רבות איננו פוגשים ביום יום שלנו . הדמיון המודרך מעלה אסוציאציות בצורות שונות כמו :חלומות, דמויות ,סיפורים וכו' . הדמיון מסייע לנו להבין את הנושאים שמעסיקים אותנו ובזכות שיטה זו נוכל לטפל בהם ולפתור אותם.
 
למי מתאים
 
קורס NLP מתאים בעיקר לכל אדם המעוניין ללמוד ולבצע בפועל את השפעת הטמונה בדימיון. קורס זה מתאים גם לעוסקים בתחומי הטיפול ,הייעוץ וההנחיה,יועצים, מטפלים באומנות, מטפלים בתחומי הרפפואה המשלימה וכו'.
 
כמה זמן נמשכים הלימודים
 
אורכו של קורס דימיון מודרך משתנה ממוסד למוסד, ישנם סדנאות קלילות בתחום וישנם גם קורסים מקיפים שנועד להכשיר את בוגריו כמטפלים ממוחים בתחום .
לרוב הסדנאות יימשכו בין חודש לשלושה חודשים לעומת, הקורסים המקיפים יותר שנמשכים בין שלושה חודשים לשלוש שנים .
 
נושאי לימוד
 
בין הנושאים המועברים בקורס דמיון מודרך : חשיבה חיובית, כוח הבקשה, הדמיון המוחצן, סמלים וסימנים, שינוי הרגלים, טיפול בפוביות, שחזור זכרונות, חיזוק הערכה עצמית וביטחון עצמי, מפגש עם הילד הפנימי, יחסי מטפל מטופל, מבנה ותפקוד המוח, פתיחה והקשבה וכו'.
 
תנאי קבלה
 
לימודים אלו בדרך כלל פתוחים לקהל הרחב ולא דורשת תנאים מקדימים על מנת להתקבל ללימודים פרט לעמידה בראיון קבלה אישי הבודקת את מידת ההתאמה שלך לתחום .
קורסים מעמיקים יותר מיועדים רק לבעלי רק וניסון בתחום הרלוונטי כמו : קואצ'רים באומנות, מטפלים מתחום הרפואה המשלימה או אפילו בוגרי קורסים ותארים נוספים מתחומי הטיפול .
 
יתרונות הלימודים
 
קורס זה מעניק לנו ארגז כלים כדי ללמוד על ההתנהגות שלנו, דרך ההתקשרות שלנו עם אחרים ולהכווין אותה בהתאם למה שאנו רוצים להרגיש וכיצד אנו רוצים להתנהג על מנת להשיג את המטרות שלנו בחיים . קורס זה מאפשר לנו לעשות שינויים משעותיים בחיינו בזמן קצר יחסית וגורם לנו לייצר מציאות חדשה וטובה יותר .
 
 
אפשרויות תעסוקה
 
בוגרי קורס דימיון מודרך ושהם מטפלים מן המניין, יוכלו ליישם את הכלים שלמדו בקורס בעבודתם ובכך להעניק למטופליהם את הטיפול המתאים והטוב ביותר עבורם.
 
שכר התחלתי ממוצע 
 
מפגש בודד עד 45 דקות - 180-220 ש"ח

מפגש קבוצתי עד 45 דקות - 120-180 ש"ח לאדם

קורסים ולימודי תעודה בדמיון מודרך, NLP

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי