יורם לימודים פורטל הלימודים והסטודנטים העמוד יטען בעוד 6 שניות דלג
חיפוש לימודים
    1. חפש
תואר בחינוך
 
אחד המקצועות מאתגרים שיש בישראל הוא מקצוע החינוך. הנאשים שהולכים לעשות תואר בחינוך בדרך כלל עושים זאת מתוך שליחות, מכיוון שרווחה כלכלית והנאה מהעבודה הם ממש לא דברים שמובטחים למי שהולך לעשות תואר בחינוך.
תואר בחינוך מקבלים סטודנטים אשר סיימו בהצלחה לימודי חינוך באוניברסיטה או במכללה מלמדים חינוך, לרוב בוגרי תואר בחינוך יש גם תעודת הוראה. בוגרי תואר בחינוך רגיל (B.A ) לא זכאים לתעודת הוראה ויש צורך בלימודים נוספים בשבילה.
 
איפה כדאי לעשות תואר בחינוך?

ניתן לעשות תואר בחינוך במבחר מוסדות אקדמיים אשר רובם מאפשרים גם לימודי תעודת הוראה אשר מוענקים בסוף הלימודים. מי שבוחר לעשות תואר בחינוך במכללות יכול לעשות זאת במכללות אשר מתמחות בחינוך אשר יש להן את האפשרות להסמיך אנשים לתואר בחינוך במגוון תחומים. אופציה נוספת היא אפשרות לעשות תואר בחינוך במכללות רב תחומיות אשר אין שם התמחות בתחום מסוים אלא יותר כללי.
 
ללמוד חינוך במכללות

תואר בלימודי חינוך במכללות זהו תואר לא פחות טוב וברמה גבוהה לעתים אפילו מתואר בחינוך אשר נלמד באוניברסיטה. ישנן המון מכללות אשר מלמדות תואר בחינוך והניסיון והוותק שלהן, מעניקות הכשרה ברמה גבוהה יחד עם סביבת לימוד ועבודה נוחה מאד. הסיבה המרכזית שבעטיה המכללות לחינוך נחשבות לעדיפות על פני האוניברסיטאות היא בעקבות ההשקעה וההתמקדות בעיצוב וטיפוח של המורים לעתיד והפיכתם למורים מהשורה הראשונה.
 
 


תוצאות חיפוש נמצאו 26 מוסדות לימוד ו-181 חוגים ומסלולים
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
מהמכללות הותיקות והמנוסות בארץ ובעלת שם מקצועי מצוין
נמצאו:
  |  וידאו  
כתובת: אורנים דאר טבעון

-מודעות פרסומיות-


המכללה האקדמית אוהלו בקצרין
המכללה האקדמית לחינוך, מדעים וספורט
כתובת: ת.ד 222 קצרין

-מודעות פרסומיות-


גורדון, המכללה האקדמית לחינוך, חיפה
מכללת ראשון לציון
התואר האקדמי קרוב אליך מתמיד
כתובת: אבני החושן 2 ראשון לציון

-מודעות פרסומיות--מודעות פרסומיות--מודעות פרסומיות-


פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים