האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהאם כדאי ללמוד פסיכולוגיה?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

האם כדאי ללמוד פסיכולוגיה?

האם כדאי ללמוד פסיכולוגיה?
 
המון אנשים נמשכים לתחום הפסיכולוגיה ורבים רוצים ללמוד פסיכולוגיה ולהתמקצע בנושא. הכניסה לעולם הפסיכולוגיה המרתק, הייחודי והמורכב מצריכה מחשבה אבל צופנת בחיבה סיפוק גדול ותגמול נפשי וחומרי כאחד.
 

ללמוד פסיכולוגיה- יתרונות

אנשים אשר הולכים ללמוד פסיכולוגיה מעידים כי הסקרנות בגילוי צורת החשיבה והנפש הם הדברים המושכים ביותר ומשפיעים על הבחירה במסלול לימודי פסיכולוגיה. בנוסף תחום הפסיכולוגיה מציע התעסקות עם אנשים שונים כך שנוצר גיוון גדול של תחומי עניין. תחום הפסיכולוגיה מביא עימו סיפוק עצום, אחריות גדולה וגם יוקרה.  


ללמוד פסיכולוגיה- חסרונות

תחום הפסיכולוגיה זהו תחום מאד מורכב ללמידה מהסיבה הפשוטה שהוא עוסק בתיאוריות. כמעט לכל נושא יש המון פרשנויות ודעות ושום דבר לא מוחלט. אנשים שהולכים ללמוד פסיכולוגיה חייבים לדעת שתשובה מוחלטת זה דבר נדיר והכול בגדר תיאוריה. למחפשים תשובות ברורות זה לא תחום אשר יתאים להם. בנוסף העובדה שחייבים לעשות תואר שני בתחום ולא קל להתקבל אליו מהווה חיסרון בולט מאד.


ללמוד פסיכולוגיה- אפשרויות התעסוקה

מי שרוצה ללמוד פסיכולוגיה צריך לעבור דרך מאד ארוכה כדי להיות פסיכולוג אך זה לא תחום התעסוקה היחיד בתחום. יש עוד המון תחומי עבודה שנוגעים לתחום הפסיכולוגיה כמו- השמת עובדים, ייעוץ ארגוני, ייעוץ חינוכי, שיווק ופרסום ועוד המון תחומים רבים בהם צריכים ידע פסיכולוגי.
 
מסלולי לימוד ומידע נוסף על האם כדאי ללמוד פסיכולוגיה?

לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
דבר עם יועץ לימודים
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי