האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהסבה לעבודה סוציאלית - הסבה לאקדמאים ועוד
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

הסבה לעבודה סוציאלית - הסבה לאקדמאים ועוד

הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית
 
בשנים האחרונות שמנו לב לתופעה מעניינת שהמון אקדמאים מתחומים שונים  בוחרים לבצע הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית. הסיבה העיקרית לכך היא מכיוון שזהו אחד העיסוקים היותר מעניינים ומשמעותיים שאפשר לעבוד בהם. המסלול של הסבת אקדמאים מאפשר ללמוד את המקצוע בפחות זמן מהמקובל לתואר ראשון בעבודה סוציאלית.
 
 
הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית- האם זה כדאי?

במסגרת תפקיד העובד הסוציאלי עליו לאתר בעיות אשר צצות בקרב המטופלים ולמצוא להן פתרונות. ישנם המון תחומים בהם מקצוע העבודה הסוציאלית נוגע, לכן אין סיבה לחשוש מחוסר עניין או תעסוקה במקצוע זה. למי שסיים תואר בלימודי עבודה סוציאלית יש מגוון עצום של מקומות בהם יוכל להשתלב, לדוגמא: פנימיות וכפרי נוער, חברות ממשלתיות, בתי ספר, בתי חולים, בתי אבות, בתי סוהר ובעוד מסגרות רבות ושונות. כיום אין כמעט מוסד שלא זקוק לשירותי עובד סוציאלי, ותמיד ישנו ביקוש לעובדים סוציאלית. אמנם זוהי עבודה לא קלה אך עם זה מעניינת ומרתקת. ואקדמאים שרוצים לבצע הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית ויש להם רקע בנושאים של הדרכה, חינוך או טיפול יוכלו להשתלב במקצוע זה בקלות.
 
הסבה לעבודה סוציאלית
 
תכני לימוד

הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית אורכים לרוב שנתיים ונושאי הלימודים בו רבים. הקורסים הנלמדים לקוחים ממגוון תחומים כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה, חינוך, מדעי ההתנהגות ועוד. נושאי הלימוד מכילים נושאי לימוד כמו: רווחה חברתית, מדיניות חברתית, ארגוני רווחה, מדינת רווחה, דינאמיקה משפחתית ועוד
 
 
מסלולי לימוד ומידע נוסף על הסבה לעבודה סוציאלית - הסבה לאקדמאים ועוד
סטודנטים/בוגרים ממליצים
190 דירוגים | ציון ממוצע 4.51 מתוך 5
לכל המלצות

לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי